1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc RDR

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xaron, Lipiec 27, 2010.

1. Xaron

Xaron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam mam coś koło 60% gry skończyłem na tym że główny bohater zgiął pomagając tamtej rodzinie na farmie teraz gram nowym młodym lecz nie mam żadnych misji czy to koniec czy jest dalsza fabuła ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Będziesz miał jeszcze jedną misję związaną z fabuła. W Blackwater, jeden gość pomoże namierzyć ci faceta odpowiedzialnego za śmierć Johna

4. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ludzie używajcie spoilerów

5. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest koniec, a główny bohater był głową tamtej rodziny... Możesz wykonać misje poboczne dla nieznajomych, one są niezwiązane z fabułą, są to specyficzne historie dla każdego spotkanego nieznajomego inne

6. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Wszystkie pytania kierować tu: http://xboxforum.pl/pomoc-f19/red-dead-redemption-problemy-53857.html

Wczytywanie...

Poleć forum