1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc serial fifa 11.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystiant94, Sierpień 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. krystiant94

krystiant94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot
    Witam Was serdzecznie. Ostatnio kupiłem sobie klucz do fify 11 przez allegro. Od razu mi go przysłali , a za względu że miałem okres próbny nie musiałem go wpisywać. Gdy teraz wpisuje klucz jest błąd ( kod nieprawidłowy). Teraz do Was kieruje takie pytania, jak mam wpisać klucz, czy można go wpisać tylko przez xboxa ( Nie można na jakieś stronie ? ), i jaki ma być format wpisywania ja wpisuje tak : A4HB-DQNHPWMQK-XXXX. Z góry dzięki za odpowiedzi : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. patry

patry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: