1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomoc techniczna bład z siecią bezprzewodową

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nuraghe_jr, Marzec 11, 2012.

1. nuraghe_jr

nuraghe_jr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    witam wszystkich :) nie wiem czy taki temat już jest (jestem nowy, nie orientuje się na tym forum jeszcze) ale mam problem z moją konsola xbox 360... w skrócie nie chce się podłączyć do internetu przez router wyskakuje błąd sieci... jak podłączam kablem wszystko działa...do internetu kolegi podłącza się normalnie i bez problemu... mój router to Cerberus p6361 typ zabezpieczenia to WPA2 - AES... w routerze włączyłem protokół DHCP i dodałem adres MAC konsoli do routera... już nie wiem co robić :( proszę o pomoc i przepraszam administratorów jeśli zaśmieciłem na forum

Wczytywanie...

Poleć forum