1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc - VGA ---> DSUB czy DVI?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Koziou, Maj 10, 2008.

1. Koziou

Koziou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Pomóżcie mi,
    moge podpiąć ten kabel:
    http://allegro.pl/item361...kami_1_8m_.html
    do tego monitora:
    http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/17737

Chodzi o to, że monitor ma mozliwosc przelaczenia z d-sub (ktory aktualnie laczy mnie z kompem) no i dvi, jako ze kable do xboxa zeby polaczyc z lcd/crt sa w D-SUB a taki juz mam zajety dlatego tez chcialem kupic kabel komp-->DVI
    no i Xbox-->Dsub.
    Nie wiem tylko czy ten sie nada bo jak widze na innych forach to moze wystepowac komunikat, ze poprostu monitor nie widzi kompa...
    W czwartek przyjezdza mi xbox i chcialem go podlaczyc pod LCD. Nie znam sie na tym za bardzo ale wiem ze chyba sa jakies roznice w pinach

Dzieki z gory za (potrzebna) pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Philips84

Philips84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Odp: Pomoc - VGA ---> DSUB czy DVI?

nie wykrywa komputera? lol to zależy od karty grafiki jaką masz... ja mam babel big bena i monitor samsung syncmaster 2232bw i karte ge force 6600 i mam xboxa pod dsub i monit pod dvi i smiga wszystko

4. Koziou

Koziou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Odp: Pomoc - VGA ---> DSUB czy DVI?

Albo jeszcze inaczej:

Teraz się w ogole zakrecilem takze pomozcie...

Chcialem kupic kabel DVI--->DVI ( w mojej GF 7300GT mam takie wyjście ), ale nie wiem czy potrzebnie "panikuje" albo szukam dziury w całym bo po dokladnym obejrzeniu monitora jak i kompa stwierdziłem, że te wyjscia/wejscia nieco roznia sie od siebie:
    1. Przy monitorze mam takie wejście (24+1)
    2. Natomiast przy wyjściu przy karcie graficznej oprócz DSUB mam takie:

Na allegro sa same kabelki dvi, ktore sa 24+1 <---> 24+1...nie ma 24+1 <---> 24+5...
    Jak teraz sprawa moze wygladac, gdy kupie 24+1 <---> 24+1 moze nie wykrywać monitora? Wiadomo, że VGA od X'a ma DSub (aktualnie go uzywam z kompem)

Myślałem tez nad połaczeniem DSUB (od grafiki [kompa] ) do monitora DVI 24+1...ale tez nie wiem jak zaareguje monitor czy tez komp na takie pomieszanie, w opcjach moge swobodnie przelaczac pomiedzy DSUB albo DVI

Prosze o porade bo jutro chciałem to zamawiać bo X w domu w czwartek a zanim to przysla itd...

Wczytywanie...

Poleć forum