1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w aktualizacji dasha 13599,0. w lt 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez doku666, Listopad 4, 2012.

1. doku666

doku666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,posiadam dasha 13599,0 i gdy odpalilem grę dragon ball budokai hd collection,to poprosiło mnie o aktualizację,i nie wiem czy mogę aktualizowac z płyty,gdyż kiedyś aktualizowalem z płyty z gra dead island i usunelo mi przerobke.Czy jest możliwość nagrania aktualizacji na osobna płytę i wgranie jej wtedy,i czy jest to bezpieczne?(tzn nie usunie mi przeróbki).Bardzo proszę o szybką pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skopiuj aktualizację ze strony Microsoft na pendrive i zaktualizuj z pena. Nie podłączaj się do neta bo na pewno już nowe gry cie nie będą działać i zostanie ci tylko wgranie LT+ 3.0. Jeśli zrobisz to z pena to masz szansę jeszcze na odpalenie swoich gier pod LT+ 2.0

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    zapodaj se 15574 z pena nic sie nie stanie co do 16197 to nie wiem bo poki co sam nie zrobilem bo gry tego nie wymagaja :)

5. doku666

doku666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jest możliwość nagrania aktualizacji na płytę cd?Po
    nieważ gdy podlaczam pendrive do wejścia usb to xbox go nie wykrywa i nie rozpoczyna się aktualizacja

6. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A masz sformatowanego pena na fat32 ? Oczywiście możesz też nagrać aktualizację na płytę.
    Aktualizację masz też na płytce z grą, nie usunie Ci przeróbki skoro masz lt2.0

7. doku666

doku666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To znaczy że kiedyś mi usunelo gdy miałem nagrane dead island że nie miałem lt 2.0?Przepraszam za dziwne pytania ale nie siedzę zbyt w temacie,ale stopniowo to nadrabiam

8. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
  9. Gratom19

Gratom19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam pytanie próbowałem zaktualizować dasha jRunnem według istrukcji , konsola z przerobionym rgh ,
    aktualizacja zakończona powodzeniem ponownie uruchomiłem konsole i nie chce się włączyć ? Jak uruchomić ją ?

Wczytywanie...

Poleć forum