Pomoc w aktualizacji dasha 13599,0. w lt 2.0

doku666

Świeżak
Świeżak
Witam,posiadam dasha 13599,0 i gdy odpalilem grę dragon ball budokai hd collection,to poprosiło mnie o aktualizację,i nie wiem czy mogę aktualizowac z płyty,gdyż kiedyś aktualizowalem z płyty z gra dead island i usunelo mi przerobke.Czy jest możliwość nagrania aktualizacji na osobna płytę i wgranie jej wtedy,i czy jest to bezpieczne?(tzn nie usunie mi przeróbki).Bardzo proszę o szybką pomoc.
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Skopiuj aktualizację ze strony Microsoft na pendrive i zaktualizuj z pena. Nie podłączaj się do neta bo na pewno już nowe gry cie nie będą działać i zostanie ci tylko wgranie LT+ 3.0. Jeśli zrobisz to z pena to masz szansę jeszcze na odpalenie swoich gier pod LT+ 2.0
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
zapodaj se 15574 z pena nic sie nie stanie co do 16197 to nie wiem bo poki co sam nie zrobilem bo gry tego nie wymagaja :)
 

doku666

Świeżak
Świeżak
A jest możliwość nagrania aktualizacji na płytę cd?Po
nieważ gdy podlaczam pendrive do wejścia usb to xbox go nie wykrywa i nie rozpoczyna się aktualizacja
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
A masz sformatowanego pena na fat32 ? Oczywiście możesz też nagrać aktualizację na płytę.
Aktualizację masz też na płytce z grą, nie usunie Ci przeróbki skoro masz lt2.0
 

doku666

Świeżak
Świeżak
To znaczy że kiedyś mi usunelo gdy miałem nagrane dead island że nie miałem lt 2.0?Przepraszam za dziwne pytania ale nie siedzę zbyt w temacie,ale stopniowo to nadrabiam
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
mozesz z plytki , pena wkladasz do klocka konfigurujesz go i wtedy wkladasz go do kompa i wrzucasz :)
tu opisy:
http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/system-updates/system-updates-info
 

Gratom19

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam pytanie próbowałem zaktualizować dasha jRunnem według istrukcji , konsola z przerobionym rgh ,
aktualizacja zakończona powodzeniem ponownie uruchomiłem konsole i nie chce się włączyć ? Jak uruchomić ją ?
 

Do góry Bottom