1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w decyzji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez smir, Sierpień 21, 2010.

1. smir

smir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niedawno kupiłem sobie konsolę na allegro. Gdy paczka doszła okazało się że jest to po serwisowy model zephyr, ale gdy konsolę zarejestrowałem na Xbox.com okazało się że mam jeszcze gwarancję na rroda i e74 do grudnia tego roku, jednak według kodu seryjnego konsola nigdy nie była serwisowana tak wynika ze strony Xbox.com . Po paru dniach użytkowania raz na jakiś czas wyskakuje mi błąd e74, jednak nie chce konsoli od razu wysyłać do m$ bo błąd wyskakuje raz na dwa dni. I tutaj moje pytanie czy lepiej rozebrać konsolę na układy ponaklejać Radiatory na RAM ANA HANA NAND dla XBOX360 RROD (1195375806) - Aukcje internetowe Allegro , dodać dodatkowy wentylator oraz dokupić intercooler na tył konsoli i ją przerobić ( będę przerabiał sam bo mam napęd benq). Czy lepiej czekać aż konsola padnie do końca odesłać ją do m$ a oni ją tak naprawią że po 3-4 miesiącach znowu padnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Lepiej nie czekać i odrazu wysyłać....

4. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Jak masz gwarancję to nie kombinuj samemu tylko wyślij. Od tego jest gwara, trzeba korzystać.

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    zgłoś na infolinii usterke i wysyłaj

6. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jeśli do serwisu wysyła się konsolę już raz naprawianą to naprawiają ją drugi raz czy dają nówkę?

7. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    stary model konsoli więc moim zdaniem dostaniesz nówkę , chyba że ci naprawią :D ale lepiej by było jak by ci nówkę wysłali.

8. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jest to model premium technologia zephyr i już raz był w serwisie

9. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    To będzie 2 raz :] i za free ci naprawią.

10. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    ja jak wyslalem swoja konsole do serwisu drugi raz z rodem to mi odeslali inna,co prawda nie nowke ale nowsza wersje i odpukac ponad rok hula bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum