1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w doborze iXtreme..Pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateuszek77, Styczeń 27, 2010.

1. Mateuszek77

Mateuszek77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków|Cracovia|
    Witam!!
    Niedługo będę przerabiał swojego x'a.. posiadam w nim napęd LiteON 83850. Zastanawiam się teraz czy wgrywać iX 1.61 czy iX LT? Czym one się różnią? Co jest lepsze?
    Słyszałem że do iX LT nie trzeba patchować gier, czy to prawda? Ściągam grę, i odrazu wypalam beż żadnych czynności?
    Jeszcze jedno pytanie: czy wgrywanie iX LT to to samo co np.1,61..bo dzwonilem do goscia ktory flas***e konosle i nie wiedzial ze jest cos takiego jak iX LT i powiedzialem mu o tym, zadzwonilem po 1 dniu i powiedzial ze juz ma mozliwosc wgrania ix lt i teraz pytanie czy on moze mi cos uszkodzic albo cos nie tak zrobic z konsolą jak nigdy nie wgrywal LT a samo 1,6 i 1,61 itp...?

PS: jeżeli jestes z krakowa i znasz kogos kto pewnie przerabia konsolę to pisz do mnie na pw:)
    Jeszcze prośba: czy ktoś korzystał z usług tego gościa Naprawa XBOX 360 3 RROD Kraków, Gwarancja! (888632637) - Aukcje internetowe Allegro bo prawdopodobnie z jego usług skożystam. jakby ktoś mógł napisać aby wyczuć czy to fachowiec itp :)
    Pozdrawiam!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. LysyMoro

LysyMoro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja mam iXtreme 1.61 pod Litka i też nie muszę żadnych gier patchować. Nic Ci gościu nie uszkodzi, nawet jeśli nigdy nie wgrywał LT.

A różnią się podobno tym że iX LT jest nie wykrywalny przez MS, co jest totalną bzdurą. Prędzej czy później i tak Cię dopadną :D

4. Mateuszek77

Mateuszek77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków|Cracovia|
    Noo chciałem się upewnić:)

5. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Ja bym wgrał LT. Raz że nic nie trzeba patchować, dwa mozna na razie podłączyć się do XBL. Tak jak kolega wyżej powiedział, prędzej czy później i tak ban będzie.

6. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Ja na twoim miejscu wgrywalbym LT w sumie jest najnowszy i przyjmuje patchowane wesje gry, czyli np pozyczysz od kumpla gre ktory ma starszy iX np.1.6 i ma gre w wave 3 to na 1.61 juz tego nie odtworzysz a na LT tak. Laduj LT ! :)

Wczytywanie...

Poleć forum