1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w dobraniu kabli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fristayllo, Grudzień 7, 2012.

1. fristayllo

fristayllo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, na pewnym forum się pytałem, czy do monitora Belinea s1 1905 da radę podłączyć kablami, tak abym miał obraz z xboxa na monitor. Odpowiedzieli, że tak, ale mam do tego wątpliwości. Dowiedziałem się tam, że potrzebuje dwóch kabli:

Kod:
    http://allegro.pl/przejsciowka-vga-gender-nowa-kielce-allplay-i2781174650.html
    http://allegro.pl/solidny-kabel-do-xbox-360-vga-hd-audio-chinch-i2801833038.html
    Problem tkwi w tym, że tak jakby nie mogę pojąć, jak te kable mogę podłączyć do monitora, skoro w monitorze są dwa kable (zasilający i stały). Innego wejścia nie ma. Chyba, że jakoś do komputera i ten prześle obraz do monitora, czy coś. Możecie rozwiać moje (pewnie głupie) pytanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Vga xbox kabel tak samo jak komp sygnal przekazuje. I zalezy jakie wyjscia ma monitor. Jak masz wbudowane glosniki w monitor to hdmi jak nie kabel vga dvi xbox nie mylic z kablem z pc

1 osoba to lubi.
  4. fristayllo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To dobre kable podałem? Monitor nie ma wbudowanych głośników. Mógłbyś mi to bardziej wytłumaczyć, co i jak?

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Vga lub dvi do xboxa z dwoma cinchami . Fon nie zobacze . Jeden koniec vga i 2cinch drugi koniec takie wieksze gniazdo

1 osoba to lubi.
  6. fristayllo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli te dwa kable co wyżej podałem są prawidłowe?

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    tak

1 osoba to lubi.
  8. Jay1

Jay1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja mam za to trochę inne pytanie, gdzie w bydgoszczy mogę dostać taki kabel VGA do xboxa ? Nie mam zbytnio czasu latac i szukac bo pracuje non stop ;/ Z góry dzieki za pomoc :)

9. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    to na allegro sobie kup do domu przyjedzie

Wczytywanie...

Poleć forum