1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w identyfikacji gier z dzieciństwa

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez jakubmateusz, Listopad 29, 2014.

1. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Witam, mam nadzieje, że użytkownicy tego forum pomogą w identyfikacji 2 gier w które bardo chciałbym zagrać :pride:, uprzedzam tylko że jestem z rocznika 1999, więc nie jest to bardzo odległa przeszłość :p, pamiętam niewiele ale to zawsze to coś :p

1. Gra Hugo, była sobie rodzinka Hugo, nagle przez drzwi wchodzi czarownica przygniata Hugo lustrem i je rozbija, po czym rozrzuca kawałki po świecie, przyjaciele/rodzina bohatera starają się zebrać wszystkie kawałki //Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

2. Gra o duchach, w zamieszkałym domu są duchy, niektóre są przypięte do różnych rzeczy i nie mogą się ruszyć dopóki ktoś z ludzi nie przejdzie przez łańcuchy, Z tej gry pamiętam naprawdę niewiele bo grałem u kolegi //Ghost Master

Ktoś kojarzy jakąś ? Byłbym wdzięczny za podanie nazw.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    2 Ghost Master - świetna gra, może nie jest to do końca przechodzenie ludzi przez łańcuchy bo trzeba wykonać odpowiednie zadania związane ze śmiercią człowieka (a tym samym tym duchem) żeby go odblokować i móc używać jego mocy w dalszych misjach.
    Gierka mega aż chyba sobie zainstaluję.

w Hugo nie grałem, sorka ale nie mój poziom :D

1 osoba to lubi.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie chodzi ci przypadkiem o

Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

Hugo: The Evil Mirror

1 osoba to lubi.
  5. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    "zła czarownica Scylla oraz jej wierny towarzysz Don Kroko postanowili zakłócić spokój i szczęście rodziny sympatycznych trolli – Huga i jego żony Hugoliny. Pewnego dnia pojawiają się w domu tytułowego bohatera i za pomocą magicznego zaklęcia wciągają go do środka lustra, po czym Scylla rozbija owe zwierciadło, a jego kawałki rozrzuca po całym lesie."

Tak, o to chodzi, Wielkie dzięki:joyous:

6. klatos

klatos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witajcie. Ja ze swojego dzieciństwa pamiętam super gry. Jest to nieco bardziej odległa przeszłość, a początki mojego grania sięgają do komputerów Atari oraz Commodore. Kultowa gra to stanowczo było Robbo i jeszcze taka gdzie latało się samolotem River ? .

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    River Raid.

Wczytywanie...

Poleć forum