1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w kupnie dla swieżaka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GLS1920, Styczeń 30, 2013.

1. GLS1920

GLS1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Cześć

Mam do kupienia zestaw xbox360 w wersji elite 120gb wersja Jasper
    Konsola z lt 3.0 (ale i tak gra w sieci mnie nie interesuje) :)
    W zestawie czarny pad i całe okablowanie
    Cena 540zł

I tutaj mam do was pytanie, czy taka opcja się opłaca, czy lepiej poszukać wersji Arcade albo Premium, która będzie 100-150zł tańsza a będzie działała tak samo jak ten, droższy sprzęt. Nie chcę przepłacić...

Bardzo prosze o rady i z góry dziękuję za poświęcony czas. To mój 1 post więc proszę o wyrozumiałość ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    według mnie bierz jasper mniejsze prawdopodobienstwo wystapienia RRoda cena jest Ok

4. GLS1920

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Czyl reasumując.i Nawet gdybym znalazł tego tańszego Premium lub Arcade z Jasperem to i tak lepiej w/w Elite?

5. Anisim

Anisim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czym się Elite jasper od Premium jasper różni? Chyba kolorem ..

@Edit

Nie no żartuję, obczaj tabelkę na dole.

Xbox 360

6. GLS1920

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Wiem że w sumie tylko dyskiem i kolorem bo już przeglądałem tą tabelę (ale dzięki:)). Tylko proszę o konkretną odpowiedz np. "bierz tą konsolę którą opisałeś, bo....", albo "nie bierz tej (przykład), ale szukaj tej(przykład) bo..." :D Po prostu nie wiem co bardziej się opłaca, bo w kwestii xboxa jestem totalnym matołem, a do tej pory obcowałem tylko z konsolami z Japonii :D

Wczytywanie...

Poleć forum