1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w kupnie X

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez arek460, Listopad 25, 2013.

1. arek460

arek460 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, chciałbym sobie sprawić na mikołaja xboxa, ale mam kilka pytań a mianowicie chciałbym kupić xboxa 360 przerobionego nie ważne jak byleby działały mi przeróbki z internetu i chcę wydać jak najmniej na niego ponieważ nie jestem zapalonym graczem ale czasem lubię pograć w różne gry nie koniecznie przez internet i jeżeli byłaby taka możliwość to chciałbym nagrywać te gry na pendriva lub dysk z pc i przerzucać na xboxa ponieważ wydaje mi się że z nagrywanie gier i odpalanie z płyt to będzie problem. Może dacie mi kilka wskazówek w kupnie Xa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kup konsolę z RGH. Dzięki tej przeróbce możesz zgrywać normalnie gry na dysk twardy konsoli, wystarczy pobrać ISO, przerobić do XEX/GOD i wrzucić na dysk konsoli. O graniu online niestety musisz zapomnieć.
    Tutaj polecane aukcje z konsolami przerobionymi:
    Nowość! Xbox 360 250GB + RGH + RGX - Sklep! 24GW! (3722064146) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Nowość! Xbox 360 500GB + RGH + RGX - Sklep! 24GW! (3722066146) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Xbox 360 500GB + 2x Pad +RGH + RGX - Sklep! 24GW! (3722068462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Jeżeli będziesz chciał u kogoś innego kupić to proszę bardzo, tylko najlepiej wersję z dyskiem min. 250 GB, gdyż będziesz musiał na czymś gry trzymać :)
    Jak chcesz kupić konsolę nie przerobioną i przerobić u kogoś to najlepiej abyś kupił slima, gdyż nie ma co pakować się w coś starszego (wyjątek Jasper (FAT)).
    Tutaj masz temat w którym dowiesz się dużo rzeczy o RGH:
    http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/jtag-rgh-pytania-i-odpowiedzi-105780/
    Inne przydatny poradnik:
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Wczytywanie...

Poleć forum