1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w kupnie (Xbox 360 Arcade)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Greeen, Styczeń 12, 2012.

1. Greeen

Greeen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Znalazłem ciekawą aukcję: XBOX 360 ARCADE ** IXTREME LT + v1.91 ** CHUDY-24 (2048648405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i nie chcę wydawać pieniędzy w błoto, więc proszę o poradę Was. Chcę kupić tą bo widzę, że jest już przerobiona i już ja nie muszę wiercić w napędzie. Tylko to jest wersja ARCADE i nie wiem czy pogram sobie miesiąc czy 2 i wyskoczy jakiś błąd np. RROD. Więc opłaca się?

Pozdrawiam Greeen.:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    omijaj xeony/falcony , jak kupisz jaspera napewno się nic z nim nie stanie ,za tyle kupisz. i najlepiej z lt 3.0 już jak nie umiesz sam flashować bo doliczyć sobie musisz przeróbke .na 1.91 nic nie zagrasz z xgd3

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1688
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak kolega wyżej mówi.

DLA JASNOŚCI: Nie kupuj tego xboxa z aukcji. Bo byś przepłacił nieziemsko i kupił jakiś szajs..

Możesz się zainteresować albo xboxem Jasperem bądź Slimką 4 GB.

Jak będziesz kupował z allegro przeróbkę itp itd. to od razu pytaj się o keya.. Bo później za przeróbkę cię drożej skasują.. bądź jak samemu będziesz robił, to potrzebny będzie dodatkowy sprzęt do tego.

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    osobiscie kupilbym slima 4gb przerobionego w kwocie 600-650zl i tyle..

Wczytywanie...

Poleć forum