1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomoc w kupnie XBOX

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spike7878, Styczeń 22, 2014.

1. spike7878

spike7878 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam forumowiczów, proszę o poradę gdyż nie mam wiedzy jaki mógłbym kupić zestaw xbox dla mojego 7 letniego dzieciaka za 1550 zł na allegro jest tego bardzo dużo.
    Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najlepiej Slimka 250 GB + 2x pad + Kinect. Myślę, że będzie zadowolony z tego. Jest sporo ciekawych gier i fajnie się można pobawić.

Skoro ma to być dla niego to może warto pomyśleć o kupnie przerobionej np. RGH?
    Myślę, że w tym wieku nie będzie interesowała go gra online na Xbox Live (Na RGH można o XBL zapomnieć)
    Mając taką przeróbkę można odpalić każdą grę (nawet Arcade) - nie ważne jaki region, zabezpieczenia itd.
    Wystarczy pobrać z neta, przekonwertować na odpowiedni format i wrzucić na dysk konsoli.
    Sporo można na tym zaoszczędzić.

1 osoba to lubi.
  4. spike7878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a mógłbyś polecić coś nowego z allegro w budżecie do 1550 zl

5. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ma być przerobiona czy jednak wolisz zostać przy nieprzerobionej i kupować oryginalne gry?

1 osoba to lubi.
  6. spike7878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie znam się doradź Ty

7. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to pytanie akurat jest do ciebie. Pomogę ci doradzić ale najpierw muszę wiedzieć czego szukać :)

Nieprzerobiona konsola - masz gwarancję M$, musisz kupować oryginalne gry.
    Przerobiona konsola - brak gwarancji M$, możesz ściągać gry z internetu, przy czym zaoszczędzasz na tym i możesz wydać PLN na co innego..
    Jeszcze jedno pytanie:
    Czy interesuje cię gra Online? Bo są 2 przeróbki, na jednej można grać online ale wypadałoby mieć odpowiednią nagrywarkę i trzeba kupować płyty DVD+R DL (koszt. ~4zł/szt), na drugiej można grać z dysku, można wrzucać DLC, TU, grać w gry Arcade, instalować emulatory starszych konsol itp. ale niestety o grze online można zapomnieć (wyjątek: LiNK - określone gry)

1 osoba to lubi.
  8. spike7878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mimo utraty gwarancji to chyba jednak przerobiona, a w taki sposób aby zaspokoić 7 latka na kilka lat stad budżet 1550 zl

9. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Myślę, że jednak RGH będzie korzystniejszym rozwiązaniem.
    NEW XBOX 360 SLIM +500GB +2xPAD +RGH +RGX +KINECT (3871284502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Tutaj taki pełny zestaw czyli konsola z dyskiem 500 GB (przerobiona - RGH), do tego 2 pady, kinect, pełne okablowanie itp.
    Jeżeli nie chcesz 2 padów to mogę znaleźć wersję z jednym i będzie odrobinę tańsza.
    Oczywiście można by to wszystko kupić za mniejszą cenę ale myślę, że w grę wchodzi jedynie nowy zestaw.

1 osoba to lubi.
  10. spike7878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak nowy, a czy na taki przerobiony sprzedający udziela gwarancji??? i znajdź proszę dla porównania taki zestaw nieprzerobiony z gwarancja MS

11. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  12. spike7878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bardzo mi pomogłeś dziękuje Ci za cierpliwość i pomoc. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum