Pomoc w kupnie

MatusiewiczP

Banned
Użytkownik
Świeżak
Witajcie!

Szukam sprzętu, opłaca się brać? http://olx.pl/oferta/xbox-360-elite-jasper-lt-3-0-250gb-limited-edition-mw2-xbox-live-CID99-ID6FzFh.html



Mam sporę wątpliwości ponieważ mój przyjaciel kupił z tablicy playstation 3 w "okazyjnej cenie" i przysłali mu kamienie a pieniądze poszły w piach, a do tego ogłoszenia jest dośc daleko i mam wątpliwości :/
 

Master50

Banned
Jedz osobiście to się dowiesz co i jak.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tablica jest po to aby kupować coś na bliską odległość (odbiór osobisty). Ja bym się w to nie pchał, tablica nie ma żadnej kontroli, nikt Ci nie da gwarancji jak ktoś Cię orżnie na kasę...
 

MatusiewiczP

Banned
Użytkownik
Świeżak
właśnie jest problem w tym że to jest bardzo daleko, i prawie tyle samo wydałbym na paliwo co na kupno konsoli
 

MatusiewiczP

Banned
Użytkownik
Świeżak
Rozmawiałem z facetem, mówił że płace przy odbiorze żeby mieć pewność że go nie oszukam, opłaca się? Czy może jeszcze dla pewności poprosić go o wystawienie na allegro?
 

jmyung

Użytkownik
Użytkownik
no to poszukaj czegoś bliżej. ot mi problem
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Poproś o paczkę z możliwością sprawdzenia zawartości ew allegro.
 

MatusiewiczP

Banned
Użytkownik
Świeżak
Tylko jest mały problem, mieszkam w takiej dziurze że w odległości 50 km nie ma żadnej przerobionej konsoli.
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Nie pchaj się w to, poszukaj na allegro. Zresztą jasperka podobnego taniej już dostaniesz jak postarasz się, nie napalaj się i czekaj na oferty a na pewno coś znajdziesz :pP, moze nawet slimke.
 

Do góry Bottom