1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w kupnie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez M4tt, Lipiec 25, 2016.

1. M4tt

M4tt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Chciałem zakupić kilka gier patrząc na alledrogo zauważyłem możliwość kupna gier związanych z kontem domowym chciałbym aby ktoś przybliżył mi jak to działa czy to bezpieczne. W poniższym linku przykładowa gra: http://allegro.pl/dirt-rally-xbox-one-cyfrowa-dlx-i6130872212.html

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie kupuj tego, bo to są gry zakupione z kradzionych kart kredytowych. Dzisiaj konto masz, jutro możesz go nie mieć, bo albo MS takie konto zablokuje, albo sprzedawca zmieni passy do konta i się wyprze, że nic z tym nie robił.

4. M4tt

M4tt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie tyle wiem. Chodziło o to że niby mogę zmienić pasy do tego konta ale może to pic na wodę

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A co Ci da zmiana passów? Dla takiego sprzedawcy to nic trudnego odzyskać takie konto, są jeszcze zapasowe e-maile, a dwa że on musi wyrazić zgodę na zmianę hasła na danym koncie, a hasła do maila zapewne nie dostaniesz. Nawet jeśli da się zmienić passa, to jak Ci MS zablokuje takie konto to masz po zawodach :)

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kupujesz konto z grą na własność z tym że taki janusz je skupuje gdzieś nie wiadomo skąd, sprawca ma teoretycznie dobre opinie ale ludzie często wystawiają plusa po krótkim czasie. Ms ma na to wywalone więc nie ma się co bać a raz do roku w okresie rozliczeniowym najwyżej ci ta gra zniknie i tyle.

Konta są wygodne bo bardzo łatwo na forum można sie nim wymieniać, a jak ktoś cię oszuka to zmieniasz hasło i się buja bo traci dostęp.

7. M4tt

M4tt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, dzięki za wytłumaczenie. :)

Wczytywanie...

Poleć forum