Pomoc w kupnie

M4tt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!
Chciałem zakupić kilka gier patrząc na alledrogo zauważyłem możliwość kupna gier związanych z kontem domowym chciałbym aby ktoś przybliżył mi jak to działa czy to bezpieczne. W poniższym linku przykładowa gra: http://allegro.pl/dirt-rally-xbox-one-cyfrowa-dlx-i6130872212.html

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie kupuj tego, bo to są gry zakupione z kradzionych kart kredytowych. Dzisiaj konto masz, jutro możesz go nie mieć, bo albo MS takie konto zablokuje, albo sprzedawca zmieni passy do konta i się wyprze, że nic z tym nie robił.
 

M4tt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie tyle wiem. Chodziło o to że niby mogę zmienić pasy do tego konta ale może to pic na wodę

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A co Ci da zmiana passów? Dla takiego sprzedawcy to nic trudnego odzyskać takie konto, są jeszcze zapasowe e-maile, a dwa że on musi wyrazić zgodę na zmianę hasła na danym koncie, a hasła do maila zapewne nie dostaniesz. Nawet jeśli da się zmienić passa, to jak Ci MS zablokuje takie konto to masz po zawodach :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupujesz konto z grą na własność z tym że taki janusz je skupuje gdzieś nie wiadomo skąd, sprawca ma teoretycznie dobre opinie ale ludzie często wystawiają plusa po krótkim czasie. Ms ma na to wywalone więc nie ma się co bać a raz do roku w okresie rozliczeniowym najwyżej ci ta gra zniknie i tyle.

Konta są wygodne bo bardzo łatwo na forum można sie nim wymieniać, a jak ktoś cię oszuka to zmieniasz hasło i się buja bo traci dostęp.
 

M4tt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra, dzięki za wytłumaczenie. :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom