1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w kupnie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BuddyX10, Listopad 5, 2010.

1. BuddyX10

BuddyX10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć mam zamiar kupić XBox'a do grania tylko i wyłącznie offline która wersja była by najlepsza pod względem cena/jakość? Myślałem o Slim 4gb ze względu na niską awaryjność i gwarancje. Dobry pomysł czy lepiej kupić inną?

2. Lotnik421 Xbox One

3. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupuj nowego slima, albo używanego Jaspera.

4. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    najlepiej slim elitę 250gb jeśli chcesz grać na oryginalnych płytach, z dysku wygodniej się gra i trochę szybciej tekstury się wczytują. lepiej dołożyć slim około 950pln

5. BuddyX10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale co twoim zdaniem dłużej pochodzi bo grając na laserze to mogę go zużyć? Chodzi mi o granie na przeróbkach. A mówiąc że tekstury szybciej sie wczytują masz na myśli że na płytach gra może się ciąć?

6. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Slim to kwestia sprzeczna skoro chce grać offline(pirat?) Po ewentualnej przeróbce gwarancje tracisz, i slim nie pasuje do cena/jakość. Ja jednak wybrał bym Jaspera Elite z dyskiem ceny są niskie i jakość dobra

7. BuddyX10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak byłbym zainteresowany głównie modyfikacja (mogę o tym pisać czy za to jest ban?) a jednak mimo wszystko nie bardziej opłaca się kupić nową? bo skoro konsola była używana to skraca się jej żywotność prawda? elitki nie są awaryjne?

8. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    to forum żyje z piratów... kup nową elite jasper z dyskiem 120gb. jaspery mają malutką awaryjność i przerobić się da

9. Glebojad

Glebojad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TRN
    Wersji bez dysku uważam że nie warto kupować, po zgraniu na dysk gra wczytuje się (przynajmniej u mnie) DUŻO szybciej i sam X jest przy tym wtedy bardzo cichy, podczas gdy bez zgrania na dysk X warczy strasznie :D.

Wczytywanie...

Poleć forum