1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w ocenie wartosci X'a

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Syno, Lipiec 26, 2008.

1. Syno

Syno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam!

Prosze o pomoc w wycenie xboxa 360 Pro (wsszystko co w zestawie) z HDMI, Nowym Chlodzeniem, Lite-On ;((, i 6 grami (Gta 4, Halo 3, Forza 2, Fifa 07, Splinter Cell Double Agent, Lost Planet. Xbox uzywany 2 tygodnie :) 0 zniszczen 0 rysek. Bo szczerze nie mam pojecia za ile wystawic :)

PS. jak ktos zainteresowany moge sprzedac . badz wymienic za wersje (w miare nie zniszczona) bez Lite-on :pP

Dzieki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Pomoc w ocenie wartosci X'a

Liteon jest wart teraz 1000zł w sklepach internetowych......Gry ok 500 zł ale że wszystko używane to chyba jakieś 1300 spokojnie wyciągniesz. Wersja bez liteona z nowym chłodzeniem i HDMI tyle kosztuje więc zwruci ci sie na zakup nowej konsoli

4. VR6

VR6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

1200-1300 więcej nie dostaniesz :)

5. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ile mógłbym dostać za taki zestaw.
    Przed chwila dostałem propozycje wyjazdu do pracy i jest mi potrzebna kasa na start.

xbox 360 premium z hdmi
    napęd benqu (nie przerobiony)
    Pad
    Kabel VGA
    kabel hdmi
    zasilacz 175v
    headset
    oryginalny kabel do tv

gta 4
    viva pinata
    forza 2

Konsola ma niecały miesiąc dalej gram na darmowy miesiącu xbox live mam tez na to paragon z MM

6. Syno

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój

kuuurde... z checia bym kupil to co masz ale 1 bym musial sprzedac swoja . za ile pojdzie moja za tyle kupie twoja :] ^^ a do kiedy masz czas?

7. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Na razie pytam orientacyjnie bo jeśli mało bym miał dostać to go sobie zostawię.

Mam czas do wtorku

8. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

ile wycenicie mój sprzęt ?

konsola 2 miesięczny XBOX PREMIUM (dysk 20GB)!! BENQ !! (limitowana wersja burnout paradise - tylko pudełko od konsoli jest pomalowane, gre burnout sprzedałem)
    stan idealny ... na forum można zobaczyc jej fotki .. konsola stoi na podpórkach i ma przepływ powietrza IDEALNY ! niesamowicie szanowana

dodatkowo 2 pady oryginalne jeszcze z naklejkami

około 20 gier na VERBATIMACH (same mega super hity i nowosci) same puste płyty warte są ponad 100 zeta
    oczywiscie mam wszystkie kable, zasilacz i wszystko w stanie idealny ..

ciekawe ile bym za to dostał ;) jak myślicie ?

9. Syno

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój

mateusz pozbywasz sie konsoli czy tylko tak pytasz? ;]

10. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Proste, wystaw konsole na allegro z cena mimimalna 2000zl (ukryta) i sie dowiesz ile to jest warte w ostatnich sekundach licytacji.

11. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

taaa cena minimalna przy cenie 2000 zł to allegro będę zmuszony zapłacic około 40 zł prowizji za samą cene minimalną :p
    a tak w ogóle to wszystko zależy jak sie wystawi aukcje ... kupiłem zestaw PSP z wieloma rysami za 330 zł ...
    dokupiłem tylko tylnią klapke UMD, konsole wyczyściłem, zrobiłem super fotki pod takie światło żeby wyglądała jak nowa :D i sprzedałą się za 550 zł ;) zdjęc narobiłem z 60 chyba :D więc ludzie się nieźle napalili .. aukcja była tak wyrąbista że aż żal mi było tego sprzedawac :p

@Syno chciałem się tylko tak dowiedziec czy może bym coś na tym zarobił ;) bo terraz ludzie rzucają się niesamowicie na BENQ a ja mam jak ze sklepu ... więc może bym zarobił na nim z 300-400 zł :D ale znowu bez x'a nie da rady ;p

Wczytywanie...

Poleć forum