1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w odpaleniu AC Brotherhood na ixtreme 1,6/samsung

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fazi75, Kwiecień 22, 2011.

1. fazi75

fazi75 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Przegladam to forum od tygodnia i jest taki natłok informacji, że najpierw wydaje mi się, że już coś wiem, potem czytam innego posta i już nic nie wiem.
    Otóż mam następujący problem. Posiadałem xboxa 360, którego mi zbanowali, wydałem go rodzince wraz z wszystkimi kopiami gier które posiadałem. Tearaz zaszla potrzeba zagrania w assasins creed botherhood a ja juz wyleciałem z obiegu i do bardzo dawna nie sledze info na temat flashowania napedów i nagrywania nowych gier. Zazsałem grę i teraz nie wiem co dalej. Czy odpale tą grę na moim sprzęcie? Konsola ma bana i dashboard jest jakis stary bo nie był uaktualniany, napęd samsung, ixtreme 1,61. Czy bez flasha napedu na LT da sie jakos uruchomic AC? Może metoda 3 dashy, ale czy wtedy musze jakos przerabiać obraz do nagranai, dodawac activate iso? Mam mętlik w głowie pomóżcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    wgraj lt i po poblemie......potem wkladasz assasina i poprosi o aktualke i robisz to i grasz.....z obrazem gry przy lt dla samsunga nic nie robisz.....

4. fazi75

fazi75 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A metoda 3 dashy sie nie da? Nie posiadam komputera stacjonarnego więc LT na chwilę obecną odpada

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Metoda 3xdash juz nie dziala.
    Oddaj komus i po problemie.
    I tak grasz na piratach wiec 50zl cie nie zbawi.

6. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz w końcu wgrany 1.6, czy 1.61?

Jak 1.6: będziesz musiał użyć activate.iso lub obniżyć Wave przed nagraniem, pamiętaj, że w takim wypadku będziesz musiał zainstalować aktualizacje z USB.
    Jak 1.61: wypal na DVD, zainstaluj aktualizacje i powinno działać.

Metoda 3 dashy nie jest ci potrzebna, bo Samsungi i tak nie obsługują AP25.

7. fazi75

fazi75 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak 1.6, to używam activate.iso i wtedy nie musze obniżać Wave przed nagraniem, jeśli bez activate.iso, to muszę przed nagraniem obniżyć-dobrze rozumiem?
    A jak mam 1.61, to wypalam grę, bez przerabiania obrazu, instaluje aktualizacje z gry i powinno pójść.
    Sami widzicie skąd są moje wątpliwosci, wystarczy przeczytać ten wątek, jeden pisze, że trzeba nowy LT wgrywac a ktoś inny, że da się na samsungu praktycznie bez problemu

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    na samsunga jak wgrasz lt to ściągnietą grę wypalasz i grasz.....bo samsung nie obsługuje ap 2.5......

9. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @fazi75:
    Dokładnie tak jak napisałeś. Warto by wgrać LT, bo nowszy itd., ale jak masz już zbanowaną konsolę to nic gorszego się nie stanie.

10. fazi75

fazi75 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wielkie za wskazówki, jutro podejdę do tematu.
    ps. czy mozna jakos bez podłącznia do komputera sprawdzic jaka mam wersje przeróbki, 1.6 czy 1.61?

Wczytywanie...

Poleć forum