1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w ogarnięciu nowinek...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eryk7771, Kwiecień 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. eryk7771

eryk7771 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łochów
    Witam!
    Xboxa mam już prawie rok, lecz nie używałem go od kilku mięsięcy. W tym czasie pojawiło się wiele nowinek i nie potrafię uruchomić kopii nowych gier. Proszę o dokładne wyjaśnienie mi co mam zrobić, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć wszystkich odpowiedzi których potrzebuję. Zdaje mi się, że może to zająć sporo czasu, więc proszę o kontakt pod numerem gg: 4577361. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może nie będziesz takim leniem i napiszesz przynajmniej czego nie wiesz !!! Człowieku wszystko masz na forum.

4. eryk7771

eryk7771 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łochów
    Nie wiem wielu rzeczy i dlatego poprosiłem o kontakt na gg. Czytalem wiele tematów na forum ale potrzebuje konsultacji z kimś. Jeśli przeszkadza ci mój temat to zgłoś go do usunięcia i tyle.
    Wiem, że mam w konsoli napęd taki jaki ma trzecia konsola na pierwszym zdjeciu z tego tematu http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-sprawdzic-jaki-naped-posiadamy-w-konsoli-7157.html .
    Moja konsola ma iXtreme 1.6. Proszę o wytłumaczenie co mam zrobić, żeby zagrać w kopie nowych gier.

5. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nowe gry mają zabezpieczenie AP 25.Żeby uruchomić taka potrzebujesz przeróbki LT + lub możesz tez spróbować metody na 3 dash.Ja ci więcej nie pomogą bo jesteś zwykłym leniem poczytaj tematy podwieszane

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pakuj pan LT+ i się niczym nie przejmujesz. Wejdź w FAQ i ogarnij te tematy!
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/jak-uruchomic-ac-bh-nfs-fable-3-a-76447.html -->> To jest ważne. Kropa, leniuchu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum