1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomoc w podlaczeniu regulatora obrotow wiatraczkow

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ptwqk, Lipiec 29, 2010.

1. ptwqk

ptwqk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.
    mam przerobione chłodzenie na 12v ponieważ został spalony układ na płycie głównej odpowiadający za podawanie do wiatraków odpowiedniego napięcia. kable od napięcia zostały przylutowane w miejscu płyty głównej-tak jak na filmiku:
    YouTube - XBOX 360 12v Molex Power Source
    zakupiłem teraz regulator obrotów wentylatora z wtyczka 3pin- z 1 str. podłącza się wiatraczek a z 2 strony powinno się podłączyć do płyty głównej wtyczkę 3pin.
    I tu jest problem bo jak widać na filmiku wiatraczki są podłączone w sposób bez regulacji.
    A teraz moje pytanie, czy jeśli tamten układ mi się spalił spaliła się również jego regulacja obrotów (środkowy pin we wtyczce) ?
    jak mogę podłączyć wiatraki do regulatora by można było regulować ich pracę?

wie ktoś chociaż jakimi kolorami były standardowo podłączone wiatraki by była wtyczka 3pin?

//Gryzek Posty edytuj. Odświeżamy co 24h.

Wczytywanie...

Poleć forum