1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomoc w podlaczeniu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ciepok77, Grudzień 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ciepok77

ciepok77 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    mam takie pytanie chce podlaczyc xboxa do lcd za pomoca zwyklego kabla hdmi
    a do amplitunera denon za pomoca kabla optycznego czy jak kupie taki adapter to mi sie uda:
    1..:KABEL HDMI +AV +WYJŚCIE OPTYCZNE/ HIT/ ROBSON:. (851394192) - Aukcje internetowe Allegro
    2.!!ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MS !! (844534070) - Aukcje internetowe Allegro.
    Jak da rade to ktory wybrac sam orginalny adapter microsoft czy ten zastaw z kablem hdmi, na kablu bardzo mi nie zalezy bo juz posiadam tylko co lepiej zadziała.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciej_maj

maciej_maj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pabianice
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.