1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w przeróbce flash napędu Liteon !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Darth krizz, Kwiecień 16, 2012.

1. Darth krizz

Darth krizz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chodzież
    Witam.
    Jestem niezorientowany w temacie więc potrzebuję od was kilku odpowiedzi.
    Posiadam konsolę fat jest to stary xbox(xenon)wersja dasha 14719 z napędem philips-liteon dg-16d12s(chyba 09c i z fw:83850c- nie jestem pewien pamięć bywa zawodna)
    Konsola nie była wcześniej modyfikowana ale 2 dni wstecz ban hammer odciął mi dostęp do xbox live tak że w tym momencie postanowiłem dokonać flasha napędu w celu ...wiadomo jakim:D
    Czy istnieje jakaś możliwość na chwilę obecną aby bez kupowania jakichkolwiek narzędzi (Xecuter) sflashować napęd ze stockowego do lt+3.0?
    W moim PC mam chipset ICH7.
    Dodam tylko że lutowanie nie robi dla mnie żadnego problemu i już kilka lat temu bawiłem się w modyfikację konsol PS2,Xbox itp.
    Po prostu chcę tego dokonać jak najmniejszym kosztem.
    Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. Darth krizz

Darth krizz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1