1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w przeróbce JTAG, kilka opcji lutowania do wyboru, nie wiem którą wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniekkk, Marzec 29, 2011.

1. maniekkk

maniekkk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nabyłem konsolkę z płytą główną Xenon, dashem 7371 - kupiłem od kolegi, rok produkcji to 2006 więc okaz w sam raz na JTAG-a:p zaopatrzyłem się już w rezystory 100ohm/ 2w i diody 1n914 i jutro mam zamiar zacząć coś lutować. Nie znalazłem konkretnego poradnika jak lutować, a w sieci znalazłem kilka zdjęć przedstawiających jak można to wykonać, lecz jeden sposób wykorzystuje dodatkowo 3 rezystory 330 ohm, w jednym trzeba lutować masę do LPT w innym nie. Czy ktoś potrafiłby omówić różnice pomiędzy tymi poszczególnymi rodzajami lutowania? W który sposób mam zrobić JTAG w swojej konsoli? Bo po prostu nie chciałbym czegoś źle zrobić i uszkodzić swojej konsoli. Pozdrawiam i dzięki bardzo

2. Lotnik421 Xbox One

3. viroosek

viroosek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zielona !
    Ziomuś rób to lutowanie jak na ostatnim obrazku i używaj drutu miedzianego do połączenia w JTAG, najlepiej wyjdzie. Czym to się różni od pozostałych? Niewiem .. ;p

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ostatnie to nie do xenona :p Przedostatnie jest jak najbardziej ok i tego nalezy sie trzymac.

Wczytywanie...

Poleć forum