1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w przerobieniu.:)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tusiekbg, Grudzień 15, 2014.

1. tusiekbg

tusiekbg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.:smug:
    Domyślam się,że tych postów na ten temat jest milion, ale proszę o dokładne wyjaśnienie.
    Chciałbym przerobić sobie Xboxa tak,żeby działały mi gry ściągnięte na internecie.
    Posiadam Xboxa 360 wersja limitowana - XBOX 360 ELITE LIMITED EDITION + RESIDENT EVIL 5 (XBOX 360) - ROBSON.PL
    Niestety nie odróżniam Xa "iso' od "lt" itd.
    Chciałbym aby któryś z was, podał mi linki, w którym dokładnie krok po kroku będzie opisane jak to zrobić,
    próbowałem,szukałem itd i nic mi nie wychodziło.
    Próbowałem przerobić Xa za pomocą programu " Freestyle3 " lecz gdy nagrałem go na pendrive i płyte dvd nie wiedziałem jak go odtworzyć na Xboxie żeby go zainstalować, z góry dziękuję Wszystkim tym, którzy spóbują mi pomóc. PEASE! ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Powiem wprost:
    Jak nie odróżniasz Iso od LT to się lepiej za to nie zabieraj tylko daj fachowcowi do przerobienia
    Mało tego:
    Jeśli przerabiasz konsolę za pomocą pendrive'a na którym jest FSD to od razu widać że nie masz o tym zielonego pojęcia, nie znasz nawet podstaw i po prostu dobra rada:
    wyłóż 40,- i daj fachowcowi do przerobienia bo samemu możesz coś sknocić.

4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Szukałeś ?? Chyba po domu.. wystarczy odpowiednio złożyć zdanie i wpisać je w google .. tak jak @up mówi lepiej się za to nie bierz bo nawet nie wiesz co to jest iso ..

5. tusiekbg

tusiekbg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlatego napisałem ten post, żeby któryś z was mi to wytłumaczył :) lub dał mi jakiś poradnik krok po kroku, szukałem kogoś kto mógłby mi przerobić mojego xa ale w moim mieście takich rzeczy już niestety nie robią... To nic.. Czekam, aż może ktoś mi wytłumaczy co i jak zrobić, PEASE!

6. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Po pierwsze musisz miec sprzet bo jak masz liteona w konsoli to klucza bez probe nie wyjmiesz. Na forum jest poradnik krok po kroku jak to zrobic, ale bez sprzetu i pewnej podstawowej wiedzy (której po tym co piszesz widac ze nie masz) faktycznie sie nie zabieraj bo tylko uwalisz konsole. Napisz posta w dziale ze szukasz kogos do przerobienia konsoli moze ktos sie odezwie z Twojej okolicy albo zalatw z kims wysylkowo. Nie jest to drogi temat a masz zrobiona konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum