1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w rozpoznainiu konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GrubyVW, Styczeń 24, 2012.

1. GrubyVW

GrubyVW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Witam kupiłem w zeszłym tygodniu Xbox'a 360 z HDMI . Data produkcji to 27.08.2007 rok i nie mogę rozpoznać jej wersji. Posiadam zasilacz 203W.Załączę zdjęcia :
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
    Dodam że szukałem jak rozpoznać xbox ale nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    zephyr

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. GrubyVW

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Dzięki . Skoro już wiem jaka to konsola to co powiecie na temat RROD czy jak będę dbał to trochę pogram ??

5. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeśli chodzi o płytę główną to Zephyr

edit:
    Ja posiadam tą wersje konsoli od 3-4 lat. Po roku użytkowania padła na E74, była w serwisie M$ i działa do dzisiaj

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    nie ma jak szanowac pograsz moze rok moze tydzien, tylko nie pisz ze godzine pograss izrobisz przerwe bo to najgorszy pomysl

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

7. GrubyVW

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    W sumie to gram 3 - 4 h i kończe granie , jednak przed wyłączeniem zawsze czekam z 20 minut ,aż ostygnie. I nie wiem czy dobrze postępuje.

Wczytywanie...

Poleć forum