1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w sciaganiu gier [ PODAWANIE LINKOW DO GIER]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kipomek, Grudzień 9, 2010.

1. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    Czy sa tu ludzie, ktorzy czesto sciagaja dobre gry?
    Pewnie tak =P, wiec prosze, zeby mi odpowiedzieli.
    Czy dostane linki do sprawdzonych torrentow gier? Bo jak wchodze na ********.org i znajde jakas ciekawa gre to albo nie ma seedow, albo nie dziala..
    Prosilbym o podanie tu sprawdzonych linkow do podanych gier:
    - Assassin's Creed: Brotherhood
    - Battlefield Bad Company 2
    - Dragon Ball: Raging Blast 2
    - Gears of War 2
    - Grand Theft Auto IV
    - Mirrors Edge
    - Need For Speed: Hot Pursuit
    - Prince Of Persia The Forgotten Sands
    - Prototype
    - Street Fighter IV
    - Tekken 6
    JEŻELI GRA JEST WSTAWIONA NA INNĄ STRONE NIŻ POLSKA, PROSZĘ O NAPISANIE PRZY LINKU, CZY MOŻNA OD RAZU NAGRYWAĆ CZY COŚ PRZERABIAĆ. MAM LT+!
    Ew. inne fajne gry, do których macie akurat link :)
    Aktualnie sciagam : Call of Duty: Black Ops [PL] [PAL] [SZOPASQUAD]. Dobra wersja?

Prosze o nie pisanie tutaj bzdetnych rzeczy typu "nikt nie wstawia złych gier", ponieważ gdyby tak było nie robiłbym tego tematu. Z pewnoscia linki przydadza sie nastepnym Noobkom takim jak ja :)
    Stawiam "Dziękuję" Za każdy pomocny link :) Oczywiście gry nie muszą być na stronie ********.org, ale lepiej aby były w plikach .*******.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja korzystam tylko z GamesTorrents - polecam, same światowe release = pewne!
    Jest tam większość gier (wszystkie które mnie interesują, tam są) a w dodatku nawet stare gry (tj. wstawki które mają po 2-3 lata) nadal mają po 50 albo więcej seedów! Nic więcej do szczęścia nie potrzeba :D

Dobra ;)

4. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Takich gier jak GTA4, Battlefield,GOW2,Prototype, czy Mirrors Edge, to żadko kto już z torrenta ściąga, i trudno będzie znaleść dobre źródła, sam ostatnio pobierałem Dragon Age i widze że nie ma wielkiego wyboru w linkach, radzę poszukaj na exsite lub tutejszym dziale download jakichś działających linków

5. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up
    ******* GTA IV z GT ma na daną chwilę 90/216, więc na prawdę ta stronka wymiata!
    innych nie sprawdzałem, pierwsze z brzegu wziąłem, ale na pewno też da radę je ściągnąć bez problemu z "normalna" prędkością.

6. ATi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Ja poszukuje gier na rosyjskich,niemieckich,angielskich torrentach wogóle jest cienko,a ta stronka rzeczywiście wymiata, skłonny jestem podziękować bo o niej nie słyszałem....

7. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Szukaj TUTAJ Tam jest miejsce na dawanie linków do gierek , a nie w takim miejscu jak to. Temat zniknie w gąszczu innych i tak nikt nie bedzie miał z tego porzytku.

8. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
  9. ATi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Nie w tym przypadku gry są gotowe na LT+
    Aprppos, sporo nowych gier już po polsku pojawia się w dziale GRY tu na forum

10. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up
    Jasne, że jest tam AC:B klik, nowe release pojawiają się najpóźniej w 24h po ich wydaniu.
    Co do polskich gier, to nie ma się co dziwić, że ich nie ma. Tak jak pisałem są tam tylko światowe release, po jednym torrencie do każdej gry, przez co żywotność torrentu jest duuużo dłuższa. Przykładem światowego release, w którym jest język pl to Fable 3 od MARVEL (jest na tej stronce), gdyby polskie daty premier były takie same jak europejskie, wtedy więcej było by w necie wstawek z polskim językiem. Niestety jest jak jest i nie raz musimy czekać po kilka miesięcy na polskie premiery gier (np. Gothic 4)

Jeżeli zależy ci na polskich releasach, to szukaj ich na EXSite (tylko linki HTTP), jeżeli tam nie znajdziesz polskiego releasu, to znaczy że go w ogóle nie ma.

Do do linków z mojego podpisu, to po ściągnięciu obrazu, od razu go wypalasz, nic nie musisz robić (do grania w te gry wymagany jest LT+)

11. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Ja pobieram z darkwarez.pl. Tam jest non stop wysyp linków.

12. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z uwagi na to, że to otwarty warez, jest tam sporo faków. Ludzie piszą jedno w opisie wstawki, a wstawiają co innego (np. polski Gothic 4 od SzopaSquad był upniętu już jakiś czas temu, a po wypakowaniu okazywało się, że to CoD:BO). Jeśli chodzi o takie warezy, to tylko linki od sprawdzonych userów.Dużo lepszy (według mnie, przynajmniej jeśli chodzi o gry na x360) jest exsite, gdzie właśnie są tylko sprawdzone, pewne upy.

13. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    mam lt+

- Assassin's Creed: Brotherhood
    - Battlefield Bad Company 2
    - Dragon Ball: Raging Blast 2
    - Gears of War 2
    - Grand Theft Auto IV
    - Mirrors Edge
    - Need For Speed: Hot Pursuit
    - Prince Of Persia The Forgotten Sands
    - Prototype
    - Street Fighter IV
    - Tekken 6

potrzebne mi linki do tych gier najlepiej po polsku ze sprawdzonych TORRENTOWYCH stron, np. ********.org itd.

Wczytywanie...

Poleć forum