Pomoc w wyborze dobrego monitora 23-24" do X360

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szukam monitora do X360 23 - 24'' nie mniejszy oczywiście z HDMI, FULL HD, LED matowy, bez błyszczących ramek muszą być matowe

Cena tak 600-650zł no chyba że naprawdę będzie warto jeszcze dopłacić

Znalazłem MONITOR LG LED 23" 23EA63V-P IPS tylko że to LG a nie jestem przekonany co do LG ale wygląd ma super
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@up
 

monuai

Użytkownik
Użytkownik
kupuj tv conajmniej 40cali:) doloz 550 i coś z niskiej półki znajdziesz:)
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
niestety to nie na moje koszta poza tym nie mam tyle miejsca w pokoju myślę ze max 32" się zmieszczą
 

monuai

Użytkownik
Użytkownik
to co podesłałeś, ma matryce IPS więc powinieneś być zadowolony z obrazu,
co do LG, to kilka miesięcy temu wziąłem 42 calówke LG i powiem że jestem zadowolony, obraz ma ładny, i do xboxa wydaje mi się pasować bardzo dobrze - swoją drogą był z niższej półki, ale LG nie robi wielce drogich sprzętów:)
 

bluedave

Użytkownik
Użytkownik
http://m.ceneo.pl/produkt,zdjecie,17924107,2.html

Polecam ten monitor. Sam go mam i jest super


Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 4
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@bluedave o tego też widziałem jest parę zł droższy od tego co podałem w 1 poście a możesz powiedzieć czy podstawka ma tendencje do chwiania się przy lekkim dotknięciu lub puknięciu w biurko bo ten LG co podałem właśnie ma tą jedną wadę do chwiania się
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@up

i przy okazji co sądzicie o tym monitorze:

AOC 23'' i2369Vm LED IPS HDMI MHL DP Głośniki

ma 2x HDMI, głośniki, matowy ekran IPS, FULL HD wygląd też super choć mało mi znana firma AOC
 

bluedave

Użytkownik
Użytkownik
Przy dotykaniu czasem sie chwieje ale ja mam krzywe biurko (zapada sie przy scianie) i musze podkladac papiery. Ale oprocz tego super

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 4
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ok dzięki za info a może się ktoś wypowiedzieć o tym monitorze AOC
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@upek

a co powiecie także o takim cacku BENQ RL2455HM byłbym skłonny dać te 700zł
 

darkness13

Użytkownik
Użytkownik
Polecam LG Flatron M237WDP Full HD 23'
Ma HDMI,DVI,VGA,EURO oraz Tuner DVB-T więc jest taki uniwersalny i cena przestępna bo od 500 zł :)
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@darkness13 eee nie dość że brzydki to strasznie drogi 860 zł i po co mi z tunerem TV potrzebuje monitora do X360 typowo gamingowy

dlatego zastanawiam się nad tym cackiem BENQ RL2455HM bo byłbym skłonny dać te 700zł co powiecie?
 

darkness13

Użytkownik
Użytkownik
@up Fajny monitorek na twoim miejscu brałbym :)
 

gsl

Świeżak
Świeżak
A ja polecę nie pakować się w LG tylko wziąć porządnego DELL'a:
Dell U2312HM 1920x1080 3Y NBD! Premium Panel U2412 (3578911783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

@darkness13 eee nie dość że brzydki to strasznie drogi 860 zł i po co mi z tunerem TV potrzebuje monitora do X360 typowo gamingowy

dlatego zastanawiam się nad tym cackiem BENQ RL2455HM bo byłbym skłonny dać te 700zł co powiecie?
Nie patrz na te wszystkie oznaczenia typu GAMING bo to tylko marketingowa ściema.
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ten dell nie ma wejścia hdmi nawet
 

gsl

Świeżak
Świeżak
Ma display port, a to praktycznie to samo. Po prostu zamiast kabla hdmi-hdmi używasz takiego:
Kabel Display Port DisplayPort do HDMI 1,8m DP FV (3510953347) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
To po pierwsze.
Po drugie zawsze możesz po prostu podłączyć do DVI, czyli kablem hdmi-dvi który kosztuje 15zł. Hdmi różni się tylko tym, że przesyła dźwięk. Oba formaty są cyfrowe i jakość przesyłanego obrazu jest taka sama.
Miałem już monitory i samsunga i lg, ale żaden jakością obrazu nie dorównywał dell'owi. Pomijam fakt, że DELL jest wykonany w zupełnie innym standardzie, nie jak większość samsungów z jakiegoś tandetnego, błyszczącego plastiku.

jak benQ to: GW2460HM
 

w1z4rd

Użytkownik
Użytkownik
witam mam nadzieje ze temat dalej aktualny. Ja walsnie tez szukam monitora do grania glownie gram w CoD. Obecnie gram na tv samsunga i niestety ma strasznego laga. Input Lag Samsund UE40D6530:
 

w1z4rd

Użytkownik
Użytkownik
Wlaczcie play potem pause po jakims czasie i porownajcie czasy. Laptop podlaczony do telewizora przez HDMI i zklonowany obraz z laptopa. Czytalem ze te wlasbie BenQ sa dobre uzywaja ich na MLG kyos moze cos o noch powiedziec. Pozdro
 

heven1814

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie nie ja czytałem właśnie inne opinie o tym Benq, że są niestety słabe..Tutaj czołówka nigdy się nie zmienia i zawsze to będą Samsungi oraz LG. Są w tym przypadku bardzo dobre i naprawdę niezniszczalne. Warto rozważyć wybór pomiędzy tymi dwoma markami z tego względu, że po prostu są one najlepsze bez dwóch zdań



Interesują Cię hotele spa w karpaczu ? Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z bardzo atrakcyjną ofertą! Niskie ceny, wygoda i piękna okolica!
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom