Pomoc w wyborze gry

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, że jest podobny temat ale w nim wybiera się z pośród 2 gier a mi nie o to chodzi.

Szukam jakiejś fajnej gierki co by mnie wciągneła ale nie : Alan Wake, RDR(kupię trochę później), COD MW2, Gears of Wars'ow ani GTA IV. Jakąś inną. Pomożecie?
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
zalezy jakie lubisz gatunki, jest dużo wciągających gier
mnie wciągnęła Mafia II
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
http://xboxforum.pl/gier-f12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211.html

Nie jest tam napisane, że musisz tylko dwie gry wybrać. Możesz więcej, co to za różnica?
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
a mi nie o to chodzi.
Miałem na myśli że tam np. ja podaje gry do wyboru, a mi chodzi aby ktoś coś polecil.

A gatunki obojętne byle wciagnęła o była warta kupienia.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Crysis 2 jest grą wartą kupna . Nawet jeśli tak jak ja , nie lubisz fps'ów to wciąga. I jest dość długa i trudna. Do tej pory to jedna z najlepszych gier tego roku. Nawet polski dubbing daje radę. Świetna gra.
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Crysisa 2 kupiłem 1 dzień po premierze bo akurat do Łodzi jechałem. Ale co do długości to trochę krótki. :D
Edit: Ale jest zajebistą grą. I polecam ją każdemu. ;)
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Portal 2, Fallout 3, Mafia 2.... temat morze :)
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
Do polecenia z fps'ów mam Battlefield BC 2, CoD Black Ops i Crysis 2, z gier akcji to... Gta IV z dodatkami (jest sprzedawany egzemplarz Gta IV z dwoma dodatkami razem the ballad of gay tony i the lost and damned), Mafia II, L.A Noire (premiera 20 maja.. myślę że warto poczekać, gra będzie niestety tylko w wersji ENG), Assasin's Creed (najlepiej przejść wszystkie części aby zrozumieć o co się rozchodzi w tej grze :p ) Jeżeli lubisz piłkę nożną to FIFA 11
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Oblivion !!! Fifa. I Fallout 3. Te mnie chyba najbardziej wciągnęły.
 

bgszef

Banned
Portal 2 z nowosci. Ze starszych Saboteur albo Mafia2
 

Do góry Bottom