1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w wyborze MP3/MP4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Czerwiec 22, 2012.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam. Ostatnio do szaleństwa doprowadza mnie mój odtwarzacz MP4 jakiś tam pentagram (już ma 3-4 lata..) z ekranem dotykowym. Już nawet takich nie produkują :D. Dotyk działa już powoli jak w chińskich telefonach, czyli na prawdę okropnie. Bateria trzyma już też niezbyt dobrze.
    Wiadomo ma już swoje lata pojemność 4 GB możliwość rozbudowy przez microSD.

Czego oczekuje od następnego MP3/MP4:
    - bardzo dobrej baterii (żywotność)
    - raczej normalnych przycisków, a nie jakiś ekran dotykowy.. (chyba że na prawdę z ręką na sercu polecacie jakiś idealny model..)
    - w miarę jak najlepsza jakość muzyki
    - pamięć 4GB z możliwością rozbudowy

Ile zamierzam przeznaczyć to coś w granicach 100-200zł. Coś w tym przedziale.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wybierz coś z półki creative mają dosyć dobre:)

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Chyba muszę bardziej sprecyzować, iż chodzi o jakiś konkretny model.. Bo takie powiedzenie coś z Creativa mi nic nie daje... Addidas addidasowi nie jest równy.. więc oczekuje konkretów propozycji modeli itp itd.

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie lepiej do media się przejechać i sobie posluchać jak grają:) creativów jest tyle modeli ,że trzeba samemu zobaczyć:) ale dzwięk zawsze według mnie dobrej jakości z powodu chodżby nawet słuchawek

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja obstawiam przy modelu phillipsa, mam goGear Vibe z tym, że kuypowałem go już dość dawno temu, nie ma wyświetlacza dotykowego,
    proste i intuicyjne menu w polskim języku, radio, można odtwarzać filmiki (chociaż to też jest lipa bo prawidziwy format mp4 trzeba przerobić na format który obsługuje odtwarzacz, program jest na płytce dołączonej do towaru)
    słuchawki grają nieźle ale jednak nie są one pierwszej klasy. używam go prawie codziennie (najrzadziej to ok. 3x w tygodniu ale bardzo rzadko się zdarzają takie tygodnie, głownie ok. 5-6dni) i ładuję baterię 2x w tygodniu słuchając po ok. 4 godzinki dziennie także po takim czasie używania bateria jest w naprawdę niezłym stanie.

7. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie to mam słuchawki do uszne creative ep-630 i sennheiser zwykłe. Więc w słuchawki jestem plus minus zaopatrzony. Jedynie konkretnego sprzętu mi brakuje. U mnie w mieście jest tylko Media Expert, co uważam za totalną porażkę. Jutro planuje wylot do M1 więc zobaczymy tam..

Temat do zamknięcia.

Zdecydowałem się na Creative ZEN Style M100. Dlaczego? Cóż wyskoczył problem z kupnem nawigacji :) więc budżet na odtwarzacz troszkę zmalał :)

Wczytywanie...

Poleć forum