1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w wyborze pasty termoprzewodzącej. Jaką wybrać i dlaczego?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez viroosek, Maj 9, 2011.

1. viroosek

viroosek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zielona !
    Mam starego Xboxa z Xenonową płytą główną. Na GPU mam zamiar dać taki sam radiator jak na CPU, wywalić napęd i zrobić nowy tunel - wszystko po to aby usprawnić chłodzenie. Mam tylko dylemat jaką pastę termo przewodzącą mam wybrać, a ponieważ będzie to odgrywać dużą rolę w chłodzeniu nie chce podjąć złej, pochopnej decyzji.

Jak narazie myślałem nad:
    a) IC Diamond 7 Carat
    b) Arctic Silver V
    c) Coollaboratory Liquid Pro

Czy znacie jakieś inne dobre pasty które możecie polecić? Którą z w/w past wybralibyście do swojego Xboxa i dlaczego była by to ta, a nie inna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    b) - dlaczego? Bo jest najlepsza , a w domu mam wszystko nią wysmarowane ;-) i jak na razie działa.

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Arctic Silver V owszem jest dobra pasta ale juz na pewno nie najlepsza, ma swoje lata i jest duzo past wyprzedzających ja z tym ze głownie dobre pasty to takie co przewodzą prad, a te nie wszędzie mozna zastosować i nie kazda łatwo sie nakłada niektore nawet trzeba podgrzać inaczej sie nie nałoży

Ponizej kilka testow past:

test past termoprzewodzących - Szukaj w Google

Wielki test past termoprzewodzących | Chłodzenie.net

Recenzje z polskiej sieci: Test past termoprzewodzących. Benchmark.pl

Praktyczny test past termoprzewodzących :: TechWorks.pl

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam Arctic Silver 5 - nie narzekam, dobra jest, szczególnie jak się długo wygrzeje. Ale jeszcze lepsza jest Diamentowa - lepsze przewodzenie ciepła więc właśnie w taką proponowałbym zainwestować

Wczytywanie...

Poleć forum