1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w wyborze sposobu aktualizacji LT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tynxPL, Sierpień 19, 2011.

1. tynxPL

tynxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam jedno proste pytanie:
    Jak najprościej uda mi się zaktualizować konsole Model fat napęd LT ( nie wiem jaki konsola dziś kupiona wiem że było cięcie ścieżek ) brak klucza, dash 2.0.12625.0. LT prawdopodobnie 1.6. Jeśli ktoś może się zająć tym na terenie Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chrzanów proszę o PM w celu uzgodnienia kwoty i szczegółów.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja bym na twoim miejscu oddal do specjalistow jak nie znasz sie zabardzo na tym a mozesz popsuc a flash max 80zl

4. tynxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Flashowałem kilka rzeczy telefon, psp, Xbox metodą na tacki.. ale myślę że to będzie jakaś grubsza sprawa tym razem ?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zalezy jaki tam jest naped. jak inny jak liteon to tylko do kompa podlaczyc naped wyciagnac klucz i flash i uwazac przy rozbiorce konsoli najlepiej narzedziami nie domowymi sposobami nozami itd.i tourial na forum znajdziesz a naped poznasz po tatce

6. tynxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no 95 % liteon,, i byl przerabiay z cięciem ścieżek tak jak pisałem wcześniej, w takim wypadku jakie są opcje ?

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wyciagnac klucz z niego sprzet znajdziesz na allegro i flashowac .jakbys mial klucz to bys mial mniej roboty

8. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Witam
    Wydaje mi się że poradzisz sobie spokojnie:
    1.Zakupujesz to urządzenie, które służy do wyciągania klucza
    Oryginalny USB PROBE V3 -120 sztuk sprzedanych !!! (1764497270) - Aukcje internetowe Allegro
    2.Korzystasz z tego poradnika, który jest de facto poradnikiem napisanym przez gościa wystawiającego usb probe v3 na allegro.
    http://xboxforum.pl/firmware-napedo...zyt-klucza-z-wszystkich-liteon%D3w-89475.html
    3. Jak wyciągniesz klucz pozostaje flash który jest dokładnie opisany tutaj:
    http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html

Dodam że metoda ta wydaje się być bezinwazyjna. Po prostu podłączasz graty, klucz zczytujesz poprzez dołożenie tego bolca z usb probe do punktu na płycie głównej, a jak masz klucz to reszte działasz w komputerze.

POWODZENIA!!!

9. tynxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok,
    Dzięki chłopaki, tego potrzebowałem.

10. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Skoro masz wgrane ix1.6 to nie potrzebujesz żądnych urządzeń
    Wyciągasz klucz poprzez metode dummy from ixtreme
    Dokładny tutorial jest w documentation w programie jungleflasher

11. tynxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O, świetnie a czy w wolnym czasie możesz mi podesłać tego tutoriala ? Byłbym wdzięczny ;)
    Rozumiem że wtedy będzie się to ograniczało do wyciągnięcia napędu, podłączenia do Sata i flash ?:)
    Trochę martwią mnie te rozbieżne opinie, jeśli mam być szczery .

Wczytywanie...

Poleć forum