1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w wyborze telefonu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez badzik94, Grudzień 18, 2009.

1. badzik94

badzik94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Mam pytanie: chcę zakupić telefon, lecz niewiem jaki. Najważniejsze dla mnie jest tylko to żeby to była nokia i miała symbiana. Mój budżet to około 350 zł (może być troche więcej, troche mniej), jaki telefon byście polecali ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W cenie Nokia i Symbian? Chyba tylko E65 albo N73 czyli średnio fajne modele....

Ja w tej cenie polecam używanego Samsunga i550 - dużo lepszy model od tych Nokii

4. serok

serok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sochaczew
    nokia E51 sam posiadam i jestem zadowwolony

5. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Dozbieraj i kup n95. N73 jest tak zamulona że omg.. Na symbianie cuda można, oj ;d

6. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
  7. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Jak ktoś nie umie używać symbiana to wszystkie telefony będą się dla niego muliły -.-'. A stwierdzenie że N73(ME) zamula jest kompletnie przekłamane. Sam mam taki telefonik (tylko już nie używam) i nie pamiętam żeby jakoś mulił a miałem sporo aplikacji itp. Ja osobiście polecam N73 bo ma dobre głośniki a jak sobie złamiesz symbiana to jest cud miód :D

8. adamski1209

adamski1209 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. portals

portals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    n95 dopiero muli polecam E51

10. endione

endione Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
  11. Twardowski

Twardowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  12. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A ja tam dalej obstaję przy Samsungu i550 / i550w ;)

Wg mnie szybszy niż te nokie, większy ekran, nowy symbian itp :)

Używałem i Nokii E51 i N73 i jak dla mnie są one słabsze od tego Samsunga... W Nokii niestety dużo płaci się za napis, który w moich oczach stracił już dawno

13. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Sory Pablooo ale jak dla mnie samsung zawsze będzie kojarzył się ze słowem szajsung. Po za tym nie porównuj firmy Nokia z Samsungiem. Może faktycznie Nokia miała załamanie, ale to przypadało na lata 2006-2008 kiedy nie wydawała żadnych ciekawych modeli i w oczach konsumentów firma zaczęła schodzić z rynku. Ja dalej będe się upierał przy Nokii z symbianem, bo dla kogoś kto umie używać tego będzie to przenośny komputer z wielkimi możliwościami

14. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Z całym szacunkiem, ale E51 jak i N73 to modele z tych złych lat ;) A i te nowe nie grzeszą tym co najlepsze

I jak widać nie miałeś zbyt dużo do czynienia z telefonami...
    Kupując komórkę patrząc tylko na markę to nie jest to... Samsung jak i SE są na równi z Nokią - mówię to jako posiadacz wielu telefonów i to ze wszystkich niemal firm... Dlatego będę porównywał Samsunga do Nokii, bo wiem, że w Nokii dużo więcej się płaci za nazwę i za model oferujący tyle co inna firma trzeba zapłacić więcej - a nie dostajemy wcale nic ponad tamtą firmę + jakość wykonania też nie jest jakaś super...

Ale jak ktoś chce żyć stereotypami (szajsung) to proszę bardzo... Tak samo jak każdy skreśla wśród laptopów Acera nie mając pojęcia, że od roku robi jedne z lepiej wykonanych laptopów a i serwis mają na wysokim poziomie...

15. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie wiem, co doradzić, ale odradzam nokię, na twoim miejscu za 350 zł kupiłbym jakiegoś zaje*istego SE, nokia ma mało możliwości, szybko się nudzi i jest o wiele brzydsza niż np SE czy Samsung, jeśli już musisz wziąć nokię to NIE bierz n73 bo to crap.

16. lyczko

lyczko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    E51 lub I550(w) . N73 ma słabe bebechy i często trafiała do reklamacji, gdy jeszcze były w ofercie (PLAY).

17. badzik94

badzik94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Jednak troche kasy dorzuciłem i kupiłem 6220 c.

18. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ja polecam N95 8Gb sam mam ja od ponad roku i zadnej zwiechy zamulania.wszystko chodzi plynnie i ten aparat CALR ZEISS (pycha) Cenowo utrzymuja sie na poziomie od jakiegos czasu.SE czy Samsung spada z ceny i to sa ich wady.Kupilem kiedys nowy W580i za 1000zl a po paru miesiacach sprzedalem za 300zl...Miales okazje testowac N73 i szczerze nie polecam.Lepiej dolozyc pare zlotych a byc zadowolonym z zakupu:)

Wczytywanie...

Poleć forum