1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w wyborze xboxa 360

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez days, Październik 3, 2014.

1. days

days Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skąd jesteś?
    Hej zastanawiam się nad kupnem xboxa 360 do tak za 500zł nigdy nie miałem konsoli zawsze komputer, kiedyś jedynie pegazus i comodore64.
    Czy ta konsola będzie dobra do grania XBOX 360 ELITE JASPER + RGH + LT 3.0 + 8GB +GWAR12 (4623385527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z gier z internetu :D Pójda najnowsze gry wydane na xboxa 360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. days

days Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skąd jesteś?
    To poleć konsole

4. LoRo1987

LoRo1987 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Zajrzyj w tematy Akira i Dextera

5. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masę konsol macie w dziale sprzedam lub możesz dać sobie w kupię ogłoszenie co i za ile.

6. days

days Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skąd jesteś?
    No tylko ze chyba są rożne przeróbki a ja tam nie wiem jaka będzie dobra więc chciałem konkretnie np link do konsoli do allegro, chce grać w gry pobrane z neta.

7. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z lt 3.0 jak chcesz nagrywać płyty ale sobie dolicz nagrywarkę ihas rev b lub eu (XBOX LIVE DOSTĘPNE). Z RGH nie musisz nic nagrywać (BRAK XBOX LIVE). Co wybierzesz już zależy od ciebie byle nie jakiegoś starego grata z roku produkcji 2008. Od 2009 są w miarę dobre konsole osobiście polecam slima lub slim E.

8. days

days Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skąd jesteś?
    Chyba takie plusy i minusy

XBOX 360 ELITE JASPER +120GB + RGH + LT 3.0 +GW12 (4644007229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Od tego samego goscia ale jest gwarancja i dysk 120gb już to styknie gry mozna trzymac na dysku kompa, a jak potrzeba zagrać znowu w te samą grę to mozna wrzucić na dysk konsoli.

9. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Oczerniasz kogoś kogo nie znasz i w dodatku nie masz bladego pojęcia o jego konsolach?

Ja polecam Pawła i 4 negatywy na ile sprzedanych...

Bierz konsolę od Pawła będziesz zadowolony !!!

1 osoba to lubi.
  10. PawelBystry2

PawelBystry2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie przebywam często na forum bo nie mam na to czasu, konsole wcześniej nie były otwierane itd, dopiero ja jako pierwszy rozkrecam konsole, 3 tys komentarzy i drugie tyle poza allegro świadczy samo za siebie, nie muszę się reklamować na forum bo mam dużo klientów, każdy wraca jeżeli chce coś dokupić, i przede wszystkim polecacie firmy które dają gwarancję po 2-3 lata a ich firmy istnieja kilka miesięcy, polecacie tylko dlatego ze siedzą na forum bo mają na to czas ... Ja mam jedno konto allegro od początku tj 2007r czy ktoś to przebije?

PS. Miło mi, że ktoś tu poleca moje aukcje chociaż nie jestem często na forum, to dobrze świadczy o administracji :)
    Oczywiście konta, które poleca choćby poważany rangą picolo juz mają po parę negatywów na allegro, także nie wiem dlaczego oczerniasz mnie?

11. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałem tylko zwrócić uwage na negatywy, nic więcej nie oczerwiam cię. Masz duża sprzedaż każdy się może mylić.

12. PawelBystry2

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zwracaj uwagę na negatywy innych użytkowników, którzy na 500 pozytywów mają po parę negatywów, a nie na 3 tysiące opinii czepiasz się o 4 negatywy? ..eh

13. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jesteś troszkę mało znany na forum, tak by to nie przeszkadzało. Tylko zwróciłem uwagę to sorry nie chciałem ci psuć opini, bo wiem ,że trafią negatywy z konkurencji.

14. PawelBystry2

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jakbym całe dnie siedział na forum jak Ci polecani przez was to nie miałbym czasu pracować, jeżeli inni siedzą na forum ciągle i walą post po poście to chyba świadczy samo za siebie.. - nie potrzebuje mega reklam, banerów itd ludzie wiedzą co dobre po opiniach allegro - wszystkie opinie są za konsole, nie za rzeczy po 1-2zł żeby nabić komentarze!

15. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na opinie się pracuje allegro czy forum. Twoję negatywy dają trochę do myślenia i tyle.

16. days

days Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skąd jesteś?
    Czemu tak długo? Jak dziś kupie zapłacę jutro by została wysłana to wtorek mam.

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    U mnie tak masz :).

18. PawelBystry2

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jakbym miał mało zamówień to wysyłałbym od razu, ale jak jest dużo to wysyłam po 2-3 dniach,

ps. do myślenia dają raczej 3 tysiące pozytywnych opinii :)

Wczytywanie...

Poleć forum