1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w wyborze....

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ...:::Anarkad:::..., Wrzesień 15, 2012.

1. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na początku zimy planuje zakup laptopa ale już takiego porządnego żeby wystarczył na parę lat :) ale mam problem jak zwykle, nie znam się na procesorach i kartach graficznych... mógłby ktoś podsunąć parę modeli które są teraz dobre ? lepsza zintegrowana czy dedykowana ? oraz na co mam zwracać uwagę ? jaka jest dobra marka laptopów, wiem że dobra jest toshiba, hp i asus ale nie jestem pewien dlatego zwracam się do Was o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Integry w wiekszosci to slabe grafiki, nie ma czegos takiego jak dobra firma, sa udane modele jedynie

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    no to jak byś był taki miło prosił bym o pare takich modeli :D laptop będzie też służył także do diagnostyki samochodowej czyli musi posiadać port com (szeregowy), na allegro szukałem i trochę mało tych laptopów było z tym portem.

5. chewbacca

chewbacca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie wiem do czego służy taki port, ale nie wystarczy przejciówka na usb? coś takiego choćby ADAPTER USB 2.0 NA PORT SZEREGOWY RS232 ! ! ! (2632735300) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do laptopów to dobrze, żeby miał intel core przynajmniej i5 lub i7 (jeśli masz większy budżet), jeśli chcesz zaoszczędzić no to i3. Teraz intel wiedzie prym ;)
    Średnia karta graficzna to np geforce 630m, nie daj się zwieść tym oznaczeniom bo np 520 jest do niej bardzo zbliżona, a taka 610 już o wiele słabsza, najlepiej przejrzyj sobie ranking Notebookcheck.pl: Mobilne karty graficzne - rozpiska osiągów Myślę, że do 2,5k spokojnie można znaleźć dobrą konfigurację.
    Jak masz ok 3k (choć niedawno podskoczyły trochę w górę) to dobrym wyborem jest lenovo y580 z prockiem i5 i grafą gtx660m (jednak bez windowsa). W tej kategorii cenowej nie ma drugiego lapka z tak mocną grafą.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nowoczesne interfejsy do aut sa na usb

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

7. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    mam budżet do 4k a co do przejściówki na USB to nie wypali, program nie będzie widział interfejsu z auta czy jakoś tak, gdzieś tak pisało :D, może le[iej bym zrobił jak bym poszedł do jakiegoś sklepu i powiedział bym jakie wymagania ma spełniać itd ale boje sie że dają mi niby all najnowsze a będzie to kijowe
    @down- sory nie zauważyłem tego działu, proszę o przeniesienie

8. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Nie ten dział. Masz dział, "co kupić?".

Wczytywanie...

Poleć forum