1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w wybraniu gry

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dawid813, Wrzesień 18, 2011.

1. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Chcę kupić jedną z tych gier
    Dead Island
    Read Dead Redemption
    Assassin's Creed : Brotherhood
    Prosiłbym o to by wypowiadali się ci , którzy grali we wszystkie te tytuły ,
    Która jest najlepsza i którą warto kupić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Dead Island to raczej zwykła sieczka z zombi a pozostałe to na prawdę cudowne gry i nie jestem w stanie powiedzieć, która lepsza dlatego polecam obie zakupić koniecznie!!!

5. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To zależy jaki lubisz klimat. W RDR masz western, w AC:B masz taką przeszłość (historyczne postacie jak Da Vinci, etc.) z wątkami przyszłościowymi, a w Dead Island masz przyszłość z zombiakami. We wszystkich masz otwarty teren i teraz zadaj sobie pytanie - czy chcesz się pobawić sam czy z kolegami. Jeżeli sam i zależy Ci na jakiś lepszych misjach niż pójdź i wróć to już rezygnujesz z DI. W tym wypadku pozostaje RDR i AC:B. Ja osobiście lepiej się bawiłem jako zabójca w Rzymie. W dziele od Panów z Rockstar pograłem i spodobała mi się, ale nie uznałem jej za coś genialnego. Musisz sam zdecydować.
    W przypadku gry z kolegami przez live - nie zastanawiaj się, bierz Dead Island.

6. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja chciałbym tylko dodać, że granie w Brotherhooda bez znajomości dwójki to trochę strzał w kolano. Jeśli nie grałeś w dwójkę, a widzę, że nie skoro się zastanawiasz czy warto kupić AC, to lepiej się zaopatrz w RDR, a potem AC2 i Brotherhood, albo od razu AC2 (tylko, że nie ma w nim multi).

Edit: Po namyśle - jeśli masz nie zagrać w Brotherhooda wcale z powodu nie grania w dwójkę to zapomnij, że w ogóle coś tu pisałem ;) Ta gra jest zayebista.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak grałeś w AC II to bierz AC: B

8. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    prawda jest taka że wszystkie te gry są fajne dobre:) tylko kupowałbym pod kątem jaki rodzaj gier lubisz

9. pepej003

pepej003 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Read Dead Redemption - Fajna gra o super klimacie i do tego kozak dodatek o zombi ;]
    2. Assassin's Creed : Brotherhood - Też fajna gra na długie wieczory, super klimat o cichym zabójcy :D
    3. Dead Island - Coś w stylu ala GTA tylko ze do dyspozycji masz wyspe na której tłuczesz zombiaki.

Wybrałbym miedzy pozycja 1 a 2 .. 3 pozostaje na końcu..

11. Tomaszek88

Tomaszek88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    omg... pierwsza odp powiedziała wszystko,a wy zamiast olać to to jeszcze pobudzacie spamerów...

Autorze tematu. Masz do tego odpowiedni temat więc tam zadawaj takie pytania...

Oj, jak żałuję że nie jestem modem...

Wczytywanie...

Poleć forum