1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w wybraniu gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xoni, Wrzesień 11, 2012.

1. Xoni

Xoni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej ! Konsolę mam od miesiąca i mam Naruto, BF3 pożyczone od kolegi (DISC 2 - przeszedłem), Crysis 2 (prawie przeszedłem), Forze 3 od kolegi (bawię się czasami w wyścigi). Jaką grę kupić do 100 zł?

Skyrim za 110 zł używaną czy xbox gold 3 mc za 40 zł i jakąś grę multi do 60 zł z przesyłką. Pomóżcie !

@edit
    I jeszcze jedno, chodzę do 1 gimnazjum i czy język angielski w TES: Skyrim jest trudny do ogarnięcia? Podstawy oczywiście znam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    więc tak, polecam wiedźmina 2, w skyrim angielski musisz znać na poziomie średnim żeby zaczaić grę, ew. jest wersja spolszona od DOG29 ale musisz przerobić xboxa wtedy, ja angielskiego uczę się od 14lat w szkole, a głównie poznaje nowe rzeczy w filmach, grach i rozmowach przez skype z ludźmi z USA i nie miałem problemu z skyrim'em a do perfekcji nie władam angielskim :) tak jak mówię jak angielski znasz głównie ze szkoły to możesz mieć problem więc polecam wiedźmina

4. Xoni

Xoni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grałem rok w Tibie (<3) i trochę gier MMORPG (Silkroad) więc stąd nauczyłem się w większej mierze angola. W2 przeszedłem na pc. :p Nie wiem czy brać jakąś grę np. CoD MW1,2,3 lub BO, a może coś w stylu Borderlands i 3 mc golda czy Skyrim ;/

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    @Xoni "Grałem rok w Tibie" bez komentarza. Kup GOLD na 3 miechy + Call Of Duty Black Ops ;) Świetne multi, zresztą i tak będziesz mógł pograć w Crysis 2 na multi i Forze 3 ;)

6. Los_Emilos

Los_Emilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    W Skyrim, jak i wcześniejszego Obliviona grałem na PC. Ta gra to takie GTA: SA w świecie fantasy. Spokojnie grasz ponad 100h a i tak nie będzie Ci się nudzić bo zawsze będziesz miał coś do robienia. Tutaj możesz kompletnie olać główny wątek i zacząć rozwijać maga w akademii czy bawić się jako poszukiwacz skarbów. Wiedźmin nie daje Ci takiej swobody ale za to masz świetnie opowiedzianą historię.

Ja od siebie poleciłbym Dark Souls, gram w to na PC i gra wymiata.

7. Xoni

Xoni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To co? Angielskie Skyrim czy Angielski CoD:BO z goldem 3 mc?

8. Los_Emilos

Los_Emilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    To już zależy co ty wolisz: wielki, wolny świat fantasy czy pojedynki w sieci? Ja bym brał Skyrim.

Wczytywanie...

Poleć forum