1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w zakupie/przeróbce konsoli laikowi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Norbert777, Czerwiec 30, 2013.

1. Norbert777

Norbert777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wstępie witam wszystkich bo to mój pierwszy post.
    Teraz do rzeczy. Z konsolami nie miałem raczej do czynienia.
    Po poświęceniu kilku wieczorów na lekturze skierowałem się w strone Xbox 360 Slim.
    Konsola ma być prezentem dla mojej 4 letniej córci której bardzo spodobała się zabawa z kinectem u znajomych.
    Nie ukrywam że i małżonce się spodobało a i ja czasem przypomniałbym sobie czasy jak katowałem PCta po nocach grami.
    W granicy 1200zł można kupić w sklepach Xbox 360 Slim 250GB z sensorem kinect, padem i grą czy dwiema.
    Za granie z xbox live płacić nie planuję, chciałbym przerobić konsole by móc grać w starsze jak i najnowsze tytuły. Jaką więc metodę przeróbki powinienem wybrać by wszystko działało, było trwałe i bezawaryjne? No i z jakimi kosztami takowej musiałbym się liczyć?
    Na allegro widzę też forme przeróbki RGH - DUAL NAND która ponoć daje dwa tryby, RGH i drugi w którym konsola zachowuje się jak bez przeróbki i można być spokojnym że nie oberwie się banem... prawda to?
    Gry są dość drogie więc planuję korzystać z "kopii zapasowych" z sieci nagrywanych samodzielnie...
    Dysponuję tylko laptopem z nagrywarką DL więc jeśli konieczne jest posiadania nagrywarki LITEON iHAS124-19 B iHAS124B to musiałbym dokupić jakąś wersję zewnętrzną a nie wiem czy istnieją takowe.
    Czy na przerobionej konsoli będę mógł prócz gier obejrzeć jakiś film divx czy też z płyty DVD, posłuchać muzyki mp3 z pendriva itp?
    Nie biczujcie za laicyzm , czytam forum już 3 noc i od skrótów,slangu,nic nie mówiących mi określeń mam już jeden wielki mętlik w głowie, dlatego postanowiłem napisać tego posta licząc że znajdzie się ktoś kto mi wyjaśni klarownie co i jak.
    Na koniec zapytam, czy to dobry moment na zakup konsoli? Są już przedsprzedaże następcy ( Xbox One ) , nie zamierzam za konsole płącić ponad 2 tys zł , ale czy nie warto poczekać powiedzmy do końca roku? Może wtedy 360tki spadną w cenie?
    Z góry dziękuje jeśli ktoś zaoferuje pomoc w objaśnieniu mi co się z czym jje.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. forumxboxa

forumxboxa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najlepiej gdyby była to możliwość połączenia tych wszystkich przeróbek czyli dual nand.
    Ale Jeśli nie będziesz grać online nie jest to potrzebne.
    RGH również posiada zalety jak i wady.
    Brak możliwości grania w sieci, konieczność nauczenia się pewnych czynności związanych z konsolą, których wcześniej nie było.
    Nawet do obsługi jest potrzebna jakaś mała wiedza.

Jeśli mowa o napędzie można do IHASA dodać przelotkę usb na sata będzie działać w laptopie na usb .
    Fajnie jest mieć wszystkie możliwe przeróbki.
    Sam się o tym przekonałem.
    Jeśli chodzi jednak o oglądanie filmów to z racji ekonomi się to nie opłaca laptopa Core I5 podłączony do 42 calowego TV w full hd film włączony o treści 1920-1080 pobór prądu to około 20W - to nie jest moc przybliżona tylko zmierzona watomierzem.
    Wątpię aby Xklocek sobie poradził z otwarciem (nie wspominając o poborze energii) a podczas oglądania filmu drażni mnie wszystko co dociera z otoczenia musi być idealna cisza w związku z tym lapek bez matrycy nadaje się idealnie.
    Ja za swoją 360 tkę uszkodzoną zapłaciłem dokładnie 35zł. zrobiłem i jestem szczęśliwy posiadając Core i7 2x GTX 295 i 16 gb Ram i tak korzystam z konsoli z racji napisanych fajnych gier.
    Mam nadzieję, że i Tobie da dużo szczęścia.

Wczytywanie...

Poleć forum