1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w zakupie Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kura, Listopad 10, 2009.

1. Kura

Kura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    Witam

Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

A więc tak mam 500-550zł które mogę przeznaczyć na konsole. Czytałem już trochę i dowiedziałem się że warto szukać FALCONA bo rzadko występują rrody.

Teraz zastanawiam się czy kupić zbanowanego czy nie. Powiem szczerze bardzo zależy mi na granie w kopie gier głównie na forza 3, fight night 4 i dodaki do GTA IV. W konsoli i tak i tak nie będę miał podłączonego neta i nie zależy mi żeby grać w multi po prostu chciałem czasem dla relaksu pograć bez problemu na piratach.

Najgorsze jest z tego co wiem że nie da się kopiować gier na dysk po banie, czy to prawda? Są jakieś domowe sposoby żeby to ominąć? Czy lepiej dopłacić do konsoli bez bana te 100zł (przypominam że nie będę miał połączenia z netem). Ale chciałem odpalać gierki z dysku. Bo mam okazje kupić tanio dysk 60gb.

Zależy mi również na żywotności żebym mógł grać dziennie od godzinki do trzech i żeby nic nie nawaliło.

Proszę o pomoc, jeśli napisałem coś nie tak to przepraszam nie znam się na xboxach.

Dziękuję

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W Falcon są jeszcze RRODy. Póki co najmniej awaryjną konsolę jest JASPER...

W tej cenie możesz spokojnie dostać zbanowanego Jaspera albo ewentualnie szukać jakiegoś Arcade Jaspera albo Falcona niezbanowanego a np z czasem dokupić dysk.

4. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Wątpie żebyś w tej cenie kupił jakiś dobry zestaw szukaj raczej w cenach od 600 650zł. Po banie nie można instalować gier i nie można tego ominąć. Najlepiej szukaj przerobionych Premium Falcon.

5. Kura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    W stłumie z memory card przeżyje :)

Skoro tak to będę szukał zbanowanego JASPERA :)

P.S Jeszcze jedno jak mam tylko memory i do tego bana to da radę wgrać kodeki żeby oglądać filmy?

Dziękuję za szybką pomoc

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. na savy wystarczy w zupełności

2. niestety nie da się wgrać kodeków do DIVxów bo te tylko przez internet. tak to odtworzysz .wmv

7. Kura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    Ok. A Video_DVD otwiera chyba bez kodeków? Tak jak PS2?

Mam nadzieję że JASPER się tak łatwo nie zepsuje :)

Wielkie dzięki za pomoc i wyrozumiałość

8. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie szukaj zbanowanej konsoli nie opłaca się. Ja jak miałem kupować to też myślałem, że obejde się bez XBL, a dzisiaj poprostu nie mogę się oderwać od multi i tych wszystkich dodatków.

Jeżeli nagrasz film avi to ruszy. Filmy urcuhamiaj najlepiej z pendriva lub WMC.

9. Kura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    Ok to dobrze więc xboxa kupuje na pewno tylko teraz nie wiem jeszcze jakiego. Wiem że JASPERA bo nie chce ryzykować i spać spokojnie po nocach. Jak złapie okazje to kupię nie zbanowanego :)

W każdym razie to chyba wszystko co chciałem wiedzieć.

Jeszcze raz dzięki wam Panowie.

Temat można zamknąć

Pozdrawiam

10. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
  11. Kura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    Niestety nie mam tyle pieniędzy na dzisiaj mam 120zł i psp zależy za ile sprzedam psp ale liczę że coś koło 380zł więc będę miał z 500zł ewentualnie z organizuje jeszcze te 50zł.

Zaczynam przygodę z xboxami całe życie miałem playstation więc wolał bym trochę używanego ale już przerobionego. Muszę się oswoić sami wiecie o co chodzi ;)

Zresztą jak patrzę to na forum dział sprzedaż nie stoi w miejscu jest sporo ciekawych ofert.

Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu będzie już stało na półce nowe cacko :)

PSP i tak nie używam mam jeszcze PS2 a to jedno i to samo. Więc na pewno warto zamienić psp na xboxa. Tym bardziej że wychodzą same ciekawe gry.

P.S Póki w temacie to na xboxie bez hdd da rade pograć w miarę wygodnie w gta iv bo widzę że zanikają tekstury a bardzo zależy mi żeby pograć w Grand Theft Auto Episodes From Liberty City.

12. sorcer0r

sorcer0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  13. Kura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    Jeszcze jedno pytanie. Chodzi o to czy jak np. będę miał firmware dajmy na to iextreme 1.4. A będę chciał pograć w grę z wave 4 to będę musiał aktualizować firmware do 1.6 czy po prostu jak dobrze spaczuje gre to będzie działać bez problemów na strym sofcie (np. 1.4)?

14. jason.

jason. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli kupujesz konsole, to najlepiej z płytą właśnie Jasper, arcade kosztują w granicach 700-770zł. Na allegro masz przerobione w tej cenie ale jest ryzyko bana na xbox live więc musisz wybrać czy grasz offline czy online.
    Chociaż xboxy zawsze tanieją na święta i nie raz spotkałem się w sklepie z nowym arcade za 550zł tylko że wtedy to jeszcze były falcony, jak jest teraz niewiem.
    Jeśli masz dajmy na to przeróbkę 1.4 to za pomocą programów można odpalić najnowsze gry z wave 4.

15. Kura

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    Ok dzięki chciałem mieć pewność że odpalę wszystkie gry. Trochę jeszcze poczytałem i jasper podobno mało się psuje zresztą szukając w internecie do sprzedania z roadmi pełno tych starszych modeli, falcony to może ze dwa a jasperów w ogóle nie znalazłem. No to teraz będę śledził tematy i tak za ok. 500zł bym wziął nawet tego arcade z banem.

16. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    jesli to jeszcze aktualne to moj kumpel bedzie sprzedawal falcona, nie zbanowanego, z dyskiem 20GB, 2x pad, headset, piraty itd. ze wszystkim, za okolo 550zl

Wczytywanie...

Poleć forum