1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w zakupie.

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez gruby1019, Sierpień 28, 2016.

1. gruby1019

gruby1019 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jest taka sprawa ze nigdy nie mialem konsoli. No moze poza ps1, wzięła mnie ochota żeby pograc i teraz pytanie. Nie wiem czy konsola mi podejdzie i bede przy niej spędzal duzo czasu na gre. Czy opłaca sie kupować jeszcze xbox360, nawet na jakies pol roku zeby zobaczyć czy się wkrece? Czy raczej nie i celowac w Xbox One? Z góry dzięki za pomoc i życzę miłej gry wszystkim :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Bierz XO.

4. xbox.user

xbox.user Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Również miałem podobny dylemat co Ty @gruby1019@gruby1019. Rozumiem, że w przypadku XBOX 360 może przekonywać cena, ale uważam, że nie do końca warto na nią patrzeć. Konsola o której wspomniałem wyżej jest już starej generacji i jakiś czas temu zaprzestali jej produkcji, jeżeli chodzi o kwestie gier to również najnowszych tytułów nie ujrzysz na niej. Sądzę, że jest to argument przemawiający za XBOX ONE. W dodatku na YouTube, znajdziesz całą masę filmików pokazujących różnicę w jakości rozgrywki na obu konsolach... oczywiście na korzyść ONE'a. Kolejny argument ZA. :)
    Cena... cóż. Od niedawna gości na rynku Xbox ONE S, niestety cena jest wyższa niż w przypadku standardowej wersji. Sama kwota a w zasadzie jej różnica między obiema konsolami może nie jest tak duża, ale zawsze to mógłbyś kupić za nią kilka ciekawych gier. :) Także teraz już decyzja należy do Ciebie. Czy wybierzesz starszą wersję, czy najnowszą. Kwestia zasobności portfela i gustu.
    Jeżeli patrzysz tu od strony finansowej to na olx czy allegro, czy też na samym forum w dziale sprzedam możesz trafić na okazje, by w sensownych pieniądzach kupić jakiś zestaw, tj. konsola + gry. Mowa oczywiście o standardowej wersji XBOX ONE. :)

Przemyśl temat raz jeszcze i zdecyduj. Według mnie na pewno nie warto iść w kierunku starej generacji, tylko inwestować w to co nowsze i na czasie. Z ONE'a będziesz z pewnością zadowolony. A co do kwestii pieniędzy, to sądzę, że jeśli dysponujesz kwotą ok.1400 zł to śmiało idź w XBOX ONE S. Ta konsola jest po prostu śliczna :3 Natomiast jeżeli wygląd samej konsoli nie gra tutaj zbyt dużego znaczenia, to decyduj się na zwykłą wersję, tj. XBOX ONE i do tego gry na start. :)

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    :patrzy::poklon::lovems::poklon::patrzy: kup nową ( PS4 XO ) konsolę nie baw się w stare...

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jeżeli chcesz tylko sprawdzić czy masz w sobie gracz i tanim kosztem chcesz się przekonać to weź X360. Jeżeli natomiast chcesz się przekonać wewnętrznie odczuwasz chęć zagrania w topowe gry to weź XO PS4 ;).

Wczytywanie...

Poleć forum