1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc w zakupie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dress, Styczeń 2, 2010.

1. Dress

Dress Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    Witam wszystkich.

Chciałbym zaopatrzyć się w konsolę xbox360 Arcade.
    A wiec pytanie
    nr 1: z którego roku wybrać konsole?
    nr 2: czy moduł pamięci 256mb wystarczy na save? (jak co to mam nieużywalny dysk 60Gb firmy samsunga)
    nr 3: czy iXtreme 1,61 ominie wszystkie zabezpieczenia wave? i jakie napędy można nim flash'owac (wiem że można BENQ).

Pozdrawiam wszystkich.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    1. najlepiej oczywiście z 2009r
    2. na save tak ale lepiej kupić konsolę z dyskiem choćby 20GB i jest wtedy możliwość instalacji na nim gier ( laser wtedy się nie zużywa ) ten dysk samsunga nie będzie działał z X360 ,
    3. tak możesz grać na tym ixtreme we wszystkie gry bez potrzeby paczowania czy używania activate.iso , wszystkie napędy da się już przerobić do 1.61

4. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Najlepjej z 2009r. wcześniejsze się grzały, lepjej nie ryzykować.
    2. Na savy wystarczą, zmiesci się jeszcze nowy dashboard, ale dysk, by się przydał. Co do tego twojego dysku, to nie będzie działał.
    3.Możesz grać we wszystkie gry bez patchowania. Wszystkie napędy da się przerobić już.

5. Dress

Dress Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    No dobra dzięki a podobno Jasper z 2008r się już nie przegrzewa co Wy na to? a dysk to jaki wiem ze 2,5' taki jak do lapa ale też można taki otrzymać zdejmujać metalową zabudowę dysku 3,5' (z normalnego pc) i na kablach SATA.

6. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Ja mam konsolę z listopada 2008r. i wszystko jest OK. Co do dysku twardego to tylko niektóre HDD z PC można wykorzystać do podłączenia do X360 . Tu możesz poczytać więcej: http://xboxforum.pl/poradniki-f27/podpinanie-dysk-od-pc-wd-bevs-do-xbox-360-a-484.html

7. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    nr1 Wybierz konsole z 2009roku

nr2 Jak chcesz zapisywać save gier i nie podłączasz konsoli do neta to wystarczy karta, ale jeżeli chcesz konsole w 100% wykorzystać to bierz dysk

nr3 Tego ci nie powiem bo nie mam przerabianej konsoli ( nie chce mieć bana)

Wczytywanie...

Poleć forum