[POMOC]Xbox 360 4gb S , a dysk twardy :D

domin1237

Świeżak
Świeżak
Witam, a więc dostałem pod choinkę xboxa 360 4gb Slim , rodzice się nie znali co do wyboru pamięci, a jak wiadomo 4gb to jest nie zbyt wystarczający , a więc moje pytanie jest tutaj takie Czy do tej konsoli mógł bym zakupić Taki dysk ?
NOWY ORYGINALNY DYSK 250 GB MICROSOFT ! SKLEP (2887387157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Chciał bym go podłaczyć bez żadnych problemów aby nie było żadnnych problemow że będzie sie wyświetlać 16gb, !
Dysk potrzebny by mi był do instalacji gier , aby nie niszczyć zbytnio napędu !
Jeżeli ten dysk by nie pasował to Proszę was o dobranie takiego dysku ! Z GÓRY DZIĘKUJE !


@ a jeszcze jedno , bo jak widzialem jak ten dysk sie podłącza to jest tam taka naklejka ! To czy po otworzeniu tej klapki , gwarancja będzie dalej ważna ?
Jeszcze raz z góry dziękuje ! :)
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Oryginalny dysk będzie działał zawsze.Tak będzie.
 

domin1237

Świeżak
Świeżak
Czyli jeżeli zamówił bym/lub wybrał się do sklepu to nie muszę się obawiać o utrate gwarancji ?
Szukając odpowiedzi na moje pytanie, natknąłem się na temat w którym było coś takiego, ze 2-3 lata temu Microsoft banował za taki dysk ?
Prawda czy fałsz ?
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś to było kiedyś.Teraz możesz podłączyć bez problemu dysk.Ale pamiętaj musi być przeznaczony do xbox360 :)
 

domin1237

Świeżak
Świeżak
Ten co dałem link pasuje ? :D

A nie chcem zakładać nowego tematu to jeszcze jedno ,
Bo po podłaczeniu xboxa , podpiełem kabel EtHernet i interent działa ! A przy kupnie nic nie pisało, że ma xbox gold LIVE . !
I teraz nie wiem jak to jest :D
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Internet będzie działał.Ale w tej chwili posiadasz konto silver (bez dostępu do gry online) aby grać przez neta trzeba kupić zdrapkę gold na ,miesiąc,trzy lub cały rok :)
 

domin1237

Świeżak
Świeżak
Aha ok, dziękuje ! ;D
 

Do góry Bottom