1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POmoc Xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez andrzejek111996, Maj 3, 2012.

1. andrzejek111996

andrzejek111996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Janikowo
    Witam. W kwietniu kupiłem sobie nową konsolę Xbox 360 z kinectem. Mam również młodszego brata i przy konfiguracji początkowej konsoli, mama poprosiła mnie żebym zrobił kontrolę rodzicielską, aby on nie mógł grać w te gry co ja np. Call of Duty. Tylko, że gdy kupiłem sobie Fifę 12 i chcę sobie zagrać mecz online nie mogę, gdyż mam jakąś blokadę i wysyła wiadomość na mejl rodzica o pozwoleniu na grę Online, jest to bardzo uciążliwe, a przy czym trzeba podawać różne dane, których mam nie chce podać, np numer karty kredytowe. Czy macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego? Proszę o pomoc! PS. Witam, jako nowow zarejestrowany ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misiek271

Misiek271 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    masz wykupione xbox live ?? i czy brat ma osobne konto na xbox ?

4. andrzejek111996

andrzejek111996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Janikowo
    Temat do zamnięcia pomoc Microsot niezawodna jak zwykle. Problem rozwiązany.

Wczytywanie...

Poleć forum