1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z AP25

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michur, Lipiec 7, 2011.

1. michur

michur Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam problem z AP25 tutaj ss z abgx :ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    Ztego tam chyba wynika ze trzeba wgrac patcha z AP25 i moje pytanie brzmi skad wziac tego patcha? Chodzi o gre cod MW2.
    Wyglada na to ze abgx sam sobie spatchowal to AP25 czy taki obraz moge jarac i wbijac w neta czy cos jeszcze mam zmienic? Tutaj SS: http://imageshack.us/photo/my-images/232/ss2az.png/

2. Lotnik421 Xbox One

3. kwawrzonek

kwawrzonek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli przepuściłeś to przez nowego abgx i wszystko jest na zielono to nagrywaj będzie chodziło jeśli masz wgrane LT+

4. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bia�ystok, Poland, Poland
    wszystko na zielono czyli działa ;) jeżeli masz LT+ jak kolega napisał to będzie działać a co do neta to jak zaktualizowałeś dasha i masz przerobioną konsole(bo któryś z ostatnich update cofał flash) na LT+ 1.9 to będzie działać

Wczytywanie...

Poleć forum