1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z dragon ball raging blast 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez someone1989, Styczeń 14, 2011.

1. someone1989

someone1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Siema .
    Pobrałem z liva sobie demko by spr czy warto wydać te 229 zł .
    Może ktoś mi powiedzieć jakie przyciski od czego są jedyne co mi działa to A powoduje że leci i X uderza przeciwnika ale tylko gdy jest daleko odemnie jak mnie wali to sobie moge wciskać ile chce ten X i gówno przeważnie kończy sie Perfectem i tyle już normalnie piany dostaje bo myślałem że sobie popykam i może kupie pełniaka a tu wielka d**a i ta kamera masakra jakaś kto to wogóle wymyślił taka kamere

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazej25

blazej25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    okolice Ostrowa Wlkp
    Też się tak rozczarowałem jak ty, mało grywalne te demo dla nowych w tej branży :)

4. Fearo

Fearo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To fakt, demo ma bardzo wysoki poziom trudnosci i trudno jakiegokolwiek przeciwnika w nim rozwalic. O ile dobrze pamietam to krzyzakiem w prawo ladujesz sie, a rozne ataki specjalne masz na prawej galce.

5. someone1989

someone1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    no i o to chodziło dzieki zaraz spr czy chociaz jednego strzała sprzedam mendzie a póżniej to tylko trening :)

Wczytywanie...

Poleć forum