1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z Fable 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MatiuszPL, Marzec 26, 2011.

1. MatiuszPL

MatiuszPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponieważ, że moja konsola to LT+ potrzebuje updatować gier do ap25, potrzebuje do tego plików SS i DMI, a na tej stronie abgx360 - Verified klikając niebieskie cyfry, nie pobieram żadnych tego rodzaju plików, skąd wziąć pliki SS i DMI, i ktoś mówił że trzeba odpowiednio wybrać XEX CDR, to to jest?, bo nie wiem które wybrać. Proszę o pomoc w znalezieniu plików SS i DMI do Fable 3 PL

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    abgx360 1.0.5 sam pobiera SS i DMI jeśli ci nie pobrało masz złe iso. Pobierz Fable 3 Region Free powinno ci pobrać te pliki bo to jest chyba dobra wersja

4. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    SS DMI
    418B0DA9 39EF0692
    AF38BBF8 15B51198
    DC39864A E1168490 Pość Fable 3 przez abgx 360 jak w abgxie będzie się zgadzać z tymi co masz tutaj to ci je pobierze jak nie szukaj innej wersji ja jak nagrywałem Fable nie puszczałem przez abgxa i poszło Fable ma próbna wersje ap 2.5 jak jeszcze go testowali i powinno śmigać bez przepuszczania abgxa ;p

5. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam podobne pytanie , czy moge smialo ten obraz gry wypalic? Przelecial juz abgxa daje screen mam LT+ z najnowszym dashem.

6. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Tak grę możesz śmiało wypalać pozdrawiam ;)

7. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dziekuje bardzo :)Rowniez pozdrawiam

8. oNe

oNe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    abgx360 - Verified

Tu masz te dwa pliki klikasz pod SS i DMI te literki ;)

Wczytywanie...

Poleć forum