1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z internetem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sewo123, Lipiec 30, 2011.

1. sewo123

sewo123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam XBOX SLIM 250GB. Posiadam go od 23 października 2010r. Po tygodniu od zakupu konsoli po raz pierwszy podłączyłem ją do internetu (przez kabel Ethernet). Wszystko było pięknie. Aktywowałem miesiąc bezpłatnego XBOX LIVE GOLD. Grałem z innymi graczami bez żadnych problemów. Po skończeniu bezpłatnego GOLD'a nie kupiłem go aż dopiero w Maju. W kwietniu gry podłączałem XBOX'a do neta przez kabel Ethernet, żeby zobaczyć co jest ciekawego na koncie SILVER też wszystko ładnie załączyłem. Po zakupie w Maju XBOX LIVE GOLD na 3 miesiące, próbowałem podłączyć XBOX'a do internetu i aktywować nowo zakupionego GOLD'a. Tak samo jak poprzednio podłączyłem go przez kabel Ethernet. Nie wiem co się stało, ale nie chciał mi się połączyć. Przy próbie ręcznego włączenia go do konta Silver nie chciało wejść. Pokazywała się na ekranie ramka z takim czerwonym krzyżykiem i pisało że nie można podłączyć go do Internetu. Próbowałem na wiele sposobów. Poszedłem nawet do kolegi, aby sprawdzić czy u niego bd chodzić przez Ethernet. Taki sam problem. Nie wiem co mogę zrobić. Próbowałem też rozwiązać problem automatyczną pomocą w internecie... NIC NIE SKUTKUJE. PROSZĘ O POMOC. Usługodawca internetu się nie zmienił!

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Nie jestem pewien , ale prawdopodobnie masz poblokowane porty :)
    Zadzwoń do usługodawncy i powiedz jaki to problem...Oni ci pomogą.

Wczytywanie...

Poleć forum