1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z Kablem VGA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ReloadZ, Październik 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ReloadZ

ReloadZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć , mam pytanko odnośnie kabla VGA do Xboxa ;)
    Posiadam Slima i monitor 19 cali LG Flatron W1942S
    Na pc. Rozdzielczość posiadam 1440x900 ,
    Kilka lat temu gdy posiadałem jeszcze Falcona kupiłem kabelek VGA za 5zł na allegro, ale obraz był dziwny tzn. Występował obraz na obranie i było to naprawdę nie ładne.

Mam pytanie jaki kabel wybrać.
    1. KABEL VGA +APAPTER RCA CHINCH MINI JACK / PROMOCJA (1883489663) - Aukcje internetowe Allegro
    2. KABEL VGA HD DO XBOX 360 (1841996264) - Aukcje internetowe Allegro
    Może ktoś posiada jeden z wymienionych kabelków i może polecić:))

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak się kupuje, to co najtańsze to później są tego efekty. Kup oryginalny ms, albo bigbena.

4. weba

weba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A w monitorze nie masz wejścia DVI? Ja w moim samsungu sprzed party lat takie wyjście już miałem więc teraz kabel hdmi =>dvi i bez problemu xbox podłączony.fakt ze w ten sposób jest bez dźwięku ale iz tym można sobie poradzić odpowiednimi kablami i przejściowkami.

Wysłano z GT-I9000 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum