1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z kontem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rybus85, Październik 26, 2015.

1. rybus85

rybus85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Konsolkę (360 elite) mam od chyba 7-8 lat. Nigdy jakoś nie grałem w multi. Ale ostatnio mnie naszło i chciałem sobie z koleżką pograć w Horizon. No i lipa straszna. Założone miałem konto od samego początku i teraz mi śpiewa konsolka że muszę założyć konto microsoft :( Czy jest możliwość grania na obecnym koncie,sparowania tego konta z kontem microsoft czy jeszcze inna możliwość? Szkoda mi wielu gier/odblokowanych i przerobionych samochodów itd...Chyba nie w tym sens żeby mieć dwa konta do single i multi...
    Jeżeli gdzieś był podobny temat,to sorki...ślepe oczy :spank:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kacpero123

Kacpero123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli utworzysz konto gold, na tym co grales to nic sie nie stanie poprostu przejdą ci wszystkie osiągniecia itp.

4. rybus85

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak wpisuje login i hasło z konta(które mam na lapku) to mi pisze że zajęte...

5. Kacpero123

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czyli ty juz stworzyłeś nowe konto tak ?
    jak tak to nacisnij "pobierz profil"

A jak chcesz zrobic nowe konto zebys mial te wszystkie osiagniecia to wejdz na twoj profil (ten ktory chcesz aby grać online) i nacisnac dołącz do usługi xbox live i tam krok po kroku masz.

6. rybus85

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No właśnie tak robiłem. Na konsoli nic nie tworzyłem wcześniej,ale mam na lapku i miałem telefon z WP. I tego chciałbym używać. A jak robię na obecnym koncie(na którym chce grać w live) i robię zarejestruj się,wprowadzam dane,login i hasło to wyskakuje że zajęte...Muszę utworzyć niestety z innym adresem?

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No nowego z adresem który już istnieje nie utworzysz, jedynie możesz się na nie zalogować na konsoli.

8. Kacpero123

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, stwórz nowa poczte i tam te konto zarejstruj ale potem wejdz na xbox.com i pododawaj sobie e-maile alternatywne i numer telefonu bo jak zapomnisz hasla to tymi metodami sobie je przypomnisz.

9. rybus85

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zrobiłem.Szkoda że nie mogę na tym samym koncie co mam na lapku i telefonie :(

10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czegoś tu nie rozumiem...czemu na konsoli dajesz zarejestruj zamiast pobierz profil? Chyba logiczne, że jak dasz zarejestruj to wyjdzie, że dane są zajęte, bo tamte konto przecież już istnieje. Przy pobierz profil powinno wyświetlić login i hasło do wpisania i powinno Ci zadziałać, skoro konto działa Ci na komputerze.

11. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli masz profil offline to nie da się go przetworzyć na online musisz zaczynać od zera zakładając nowy. Też kiedyś miałem ten problem zadowolony chciałem zmienić profil utworzony offline na online a tu klops.

12. rybus85

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kuleczka pisałem wyraźnie że nie chce tracić osiągnięć z konta off-line. Teraz jest git. Tylko teraz muszę pozmieniać na laptopie i telefonie żeby mieć wszędzie to samo. Bo mam synchronizacje na telefonie i lapku. W weekend sobie poprzenoszę z one drive itd.

Wczytywanie...

Poleć forum