1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z nagraniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gawron60, Marzec 7, 2011.

1. gawron60

gawron60 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem sobie PESA 2011 i po nagraniu mam 3 pliki VIDEO_TS,AUDIO_TS i $SystemUpdate czy to dobrze? Jest to chyba aktualizacja dasha jak sie nie myle. Zadziala mi ta gra czy nie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    zadziała. Ale to nie są pliki tylko foldery z plikami ;)

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Skąd wiesz że zadziała??? A może kolega nagrał te foldery oddzielnie lub nie z pliku dvd tylko iso. Więcej info podaj to się sprawa rozwiążę.

5. gawron60

gawron60 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba nagrałem z iso bo wyświetliło mi się jako film i wyskakuje otwórz dvd ;[. 2 płyta zmarnowana 10 zł w plecy . Do 3 razy sztuka :D

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nagrywaj zawsze z pliku .dvd bo on ma info kiedy zmienić warstwę płyty i ma też nazwę obrazu :)

7. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz to samo co @zorro262 - wypakowałeś niepotrzebnie pliki z obrazu iso KLIK

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie nagrales pliki tylko masz pewnie za stara przerobke

9. lukas12cool

lukas12cool Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem, że chcesz się jak najszybciej wybić z bycia świeżakiem nabijając sobie durnowate posty, ale nie o to w tym chodzi. Posty mają być pomocne albo sayonara. Przepraszam za ten post także nie na temat, ale chciałem tylko upomnieć "młodego" o zasadach. Pewnie jest to obowiązek moderatorów, ale cóż.

@Down
    Nie komentuj tego postu. Na dodatek napisałeś to samo co ja.... Czytaj uważnie. Rozumiem, że uwielbiasz czytać takie posty.

Co do tematu to miałem identycznie po pobraniu Call of Duty Black Ops. Nie wydaje mi się, że to stara przeróbka, ponieważ ja mam LT 1.1 i też nie działała. A raczej na takie przeróbce powinna. Ale odpuściłem sobie i ściągnąłem inną wersję. Ale faktycznie, napisz jaką masz przeróbkę.

11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    No może kolego od tego są moderatorzy , i twój post też nic pomocnego nie wnosi do tematu oprócz uwagi i nabicia sobie postu

Co do tematu Wypakuj wszystko sprawdzi czy jest plis iso. przepuść go AGBX-em ( ustawienia i program znajdziesz na googlach ) odpal IMGBurn załaduj plik DVD. ( jest razem w jednym folderze z iso. jak go nie ma po wypakowaniu to ABGX go sam zrobi ) nagraj z prędkością 2,4x . Jeśli w ABGX będzie wszystko ok czyli all zielono ( lub trochę żółtego szukaj w google wytłumaczenie błędów ABGX ) i pomyślnie się nagrało i dalej nie działa to masz za starą przeróbkę , wtedy sprawdzi jakiego masz wave i zmniejsz 360wavepatcherem na mniejszy. Najlepiej by było jak byś wiedział jaką masz przeróbkę i jaki ma wave twoja gra

12. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    gościu lukas12cool ma z 6 takich postów typu aha ok rozumiem itd. ewidentnie nabija sobie posty

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum