1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc z nową konsolą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sekPL, Listopad 17, 2009.

1. sekPL

sekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Moja konsola została zbanowana równy tydzień temu.Dziś będę miał nową.I tu pojawia się problem.Jeżeli przełożę dysk do nowej konsoli to będę musiał go sformatować, a więc stracę profil i savy.Nie chcę odzyskiwać konta przez Xbox live-boję się następnego bana-przeczekam.
    I teraz moje pytanie.
    Czy gdybym skopiował savy i profil na kartę pamięci kolegi, następnie przełożył dysk do nowej konsoli-sformatował go.Następnie przełożyłbym kartę pamięci do nowej konsoli i skopiowałbym profil i savy na sformatowany dysk już w nowej konsoli. Czy wszystko by działało?

Tworzy temat w złym dziale

2. Lotnik421 Xbox One

3. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Wydaje mi się, że tak. Powinno działać bez problemu.
    Spróbuj sam :)

Ewentualnie zainwestuj w to:
    Kod:
    http://allegro.pl/item815296113_hard_drive_transfer_transfer_danych_promocja.html
    Wtedy sobie zrzucisz wszystko na dysk kompa, sformatujesz dysk od xboxa w nowej konsoli, i przerzucisz z kompa na sformatowany dysk.

4. sekPL

sekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuję i profil padnie :(
    Dlatego wolę się dowiedzieć....

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie podziała... Profil na zbanowanej konsoli po przeniesieniu na inny nośnik będzie odczytywany jako USZKODZONY. Jedyne co można zrobić to odzyskać profil przez XBL. Boisz się bana? To kup nową i nieprzerobioną...

Co do savów to będą działały te, które nie zostały nadpisane na zbanowanej konsoli. Jeżeli nie zapisywałeś savów to te będą działać

@DOWN:
    Jak widać się da ;) Ale faktycznie jest dużo zabawy z tym...

6. midasroox

midasroox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    Kod:
    http://xboxforum.pl/poradniki-f27/jak-odblokowac-gamertag-profil-oraz-save-ze-zbanowanej-konsoli-31336.html
    Proszę,ja sam to zastosowałem chwilkę temu i jest git 8)

7. tony.sanchero

tony.sanchero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to git ;d

Wczytywanie...

Poleć forum